www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۰۷ 1394/07/05

تصمیم دقیقه نودی فدراسیون بوکس؛ تیم ملی بوکس به قهرمانی جهان نمی رود

تیم ملی بوکس ایران در مسابقات قهرمانی جهان حضور پیدا نمی کند. مسئولان فدراسیون بوکس که به تازگی دریافته اند شانس کسب سهمیه در این رقابتها را ندارند تصمیم گرفتند تا این تیم به قطر اعزام نشود. به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان فدراسیون بوکس صبح امروز (یکشنبه) در جلسه ای تصمیم گرفتند تا تیم ملی به رقابتهای قهرمانی […]

تیم ملی بوکس ایران در مسابقات قهرمانی جهان حضور پیدا نمی کند. مسئولان فدراسیون بوکس که به تازگی دریافته اند شانس کسب سهمیه در این رقابتها را ندارند تصمیم گرفتند تا این تیم به قطر اعزام نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان فدراسیون بوکس صبح امروز (یکشنبه) در جلسه ای تصمیم گرفتند تا تیم ملی به رقابتهای قهرمانی جهان اعزام نشود. علت اصلی لغو این سفر هم مصدومیت یکی از سه نماینده مدنظر برای اعزام (حسن شاهینی) بود. بوکسوری که در اولین حضورش در رقابتهای قهرمانی آسیا موفق شد به مدال برنز دست پیدا کند و در نبود روزبهانی به عنوان نماینده اصلی اعزام در این رقابتها باشد.

اما به نظر می رسد علت اصلی کنسل شدن این اعزام شانس کم ایران برای کسب سهمیه در این رقابتهاست. چیزی که البته از قبل هم مشخص بود.

با این حساب تیم ملی بوکس ایران تنها دو فرصت کسب سهمیه المپیک دارد: رقابتهای آسیا- اقیانوسیه که در فروردین ماه به میزبانی چین برگزار می شود و مسابقات بین المللی آذربایجان که اردیهشت ماه برگزار خواهد شد.

بوکس ایران تا کنون یک سهمیه المپیک توسط احسان روزبهانی کسب کرده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.