www.khabarrazmavar.ir

رقابت برای قهرمانی ادامه دارد؛

شناسه خبر : ۱۸:۳۰ 1395/11/07

تساوی بدموقع مدعیان قهرمانی در لیگ تکواندو/ تعقیب و گریز در صدر

هفته های سوم و چهارم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو با تساوی همراه بود تا تعقیب و گریز دو تیم شهرداری و دانشگاه برای کسب عنوان قهرمانی همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هشت بازی از هفته های سوم و چهارم دور برگشت لیگ برتر امروز پنجشنبه در خانه تکواندو برگزار شد که دو تیم مدعی این مسابقات فرصت فاصله گرفتن را از دست دادند. تساوی شهرداری با کن و دانشگاه آزاد با پاس باعث شد تا اختلاف یک امتیازی دو تیم در صدر جدول همچنان باقی بماند.

در مهمترین بازی از هفته سوم دو تیم شهرداری ورامین و یاسین پیش رو به مصاف هم رفتند که پیام خانلرخانی که مهدی خدابخش و ابوالفضل یعقوبی را در ترکیب نداشت با جوانان خود ۵ بر ۳ پیروز شد و سه امتیاز مهم را به داشته خود اضافه کرد.

مهدی جلالی، مرتضی شیری، محمد سالار وحیدی،محمد گودرزی و علی پاکدین ۵ تکواندوکار پیروز شهرداری بودند و برای یاسین پیش رو نیز امیرحسین محمدخانلو، حامد قاسمی و علیرضا درویش پور صاحب پیروزی شدند.

در ادامه بازیهای هفته سوم لوازم خانگی کن ۵ بر ۳ هیات تکواندو شمالشرق را شکست داد و دانشگاه آزاد هم با همین مقابل تیم شهدای مدافع حرم ساری صاحب پیروزی شد. در آخرین بازی این هفته هم پاس قوامین ٨ بر صفر جوانه را شکست داد.

اما در هفته چهارم شهرداری ورامین در یک جدال نزدیک برابر لوازم خانگی کن با تساوی ۴ بر ۴ متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد. علی پاکدین، آریان محمدی، سید احمد خسروفر و محمد سالار وحیدی برای شهرداری ورامین، ابراهیم صفری، سیاوش فخرایی، فرزاد ذوالقدر و محمد کاظمی برای کن چهار پیروزی کسب کردند.

در  دیگر دیدار مهم این هفته دو تیم  دانشگاه آزاد و پاس قوامین با تساوی ۴ بر ۴ امتیازات را تقسیم کردند. قاسم قربان زاده، سروش احمدی، محمد صادق دهقانی و محمد صفائی مردان پیروز پاس بودند و آرمین هادی پور، سعید رجبی، عرفان نظامی و کسری مهدی پور هم برای دانشگاه آزاد چهار پیروزی کسب کردند.

در ادامه بازیهای هفته چهارم یاسین پیش رو در مقابل شهدای مدافع حرم ساری ۵ بر ٣ پیروز از میدان خارج شد. در آخرین دیدار هم هیات تکواندو شمیرانات در پیکار با جوانه صاحب پیروزی  ۶ بر ٢ شد.

در پایان هفته چهارم دانشگاه آزاد با ٢٧ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. شهرداری ورامین با ٢۶ امتیاز به هفته های بعد امیدوارم ماند و لوازم خانگی کن با ١٩ امتیاز در مکان سوم باقی ماند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.