www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۳ 1394/07/22

تحریم کلاس یکسان سازی داوری و مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو از سوی انجمن جوجیتسو JJIF

اولین دوره یکسان سازی داوری انجمن ملی جوجیتسو امروز با حضور نائب رئیس فدراسیون دکتر علی امینی ، دبیر فدراسیون سید نوشا باقری، مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون حسین عابدی ، محمدرضا حاجی یوسف زاده مدیر فنی تیم های ملی و امیر همسایه رئیس گروه جوجیتسو کوبودو در محل فدراسیون برگزار شد. به گزارش […]

اولین دوره یکسان سازی داوری انجمن ملی جوجیتسو امروز با حضور نائب رئیس فدراسیون دکتر علی امینی ، دبیر فدراسیون سید نوشا باقری، مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون حسین عابدی ، محمدرضا حاجی یوسف زاده مدیر فنی تیم های ملی و امیر همسایه رئیس گروه جوجیتسو کوبودو در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، درکمال تعجب این دوره بدون حضور اعضا انجمن جوجیتسو JJIF و نمایندگان این انجمن برگزار گردید و فردا پنجشنبه 23مهرماه اولین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو در سالن شهیدافراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار خواهد شد.

دکتر امینی در پایان این نشست گفت: پس از مسابقات فردا و انتخاب اعضا تیم ملی در 4 وزن ، در اردوها هم مسابقات انتخابی برگزار و سپس رقابت های انتخابی نهایی را خواهیم داشت ، مسابقات فردا به معنی فیکس شدن افراد تیم ملی نیست.

حسین عابدی نیز گفت: مسابقات فردا،مسابقه مدعیان تیم ملی است و ما از هرکسی که جوجیتسو بازی می کند و یا با قوانین آن آشنایی دارد دعوت میکنیم در آن حاضر شود، ممکن است ورزشکاری از انجمن جوجیتسو JJIF و یا از رشته های دیگر ورزش های رزمی در آن شرکت کند. تیم ملی جوجیتسو از دل انجمن ملی جوجیتسو بیرون می آید و در انجمن های ملی سبک ها در کنار هم مبارزه می کنند.

JJIF 2

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون ورزش های رزمی در خصوص تحریم کلاس های یکسان سازی داوری و انتخابی تیم ملی جوجیتسو از سوی انجمن جوجیتسوJJIF بیان کرد: هر کسی در این مسابقات شرکت کند قدمش برروی چشم هرکسی هم که نیامد ما درب را برای همیشه به روی او نمی بندیم ،ممکن است ستاره ای به هردلیلی پشت درب مانده باشد و چون از این پس ما با تیم ملی جوجیتسو و به نام ایران و زیر پرچم ایران در مسابقات و تورنمنت های جهانی شرکت می کنیم از تمام پتانسیل خود استفاده می کنیم.

عابدی افزود: 80درصد تیم ملی جوجیتسو از برگزیدگان مسابقات فردا تشکیل می شود و 20درصد را هم برای قهرمانان و مدال آوران که نتوانستند در مسابقات حاضر شوند در نظر گرفتیم.

وی در پایان گفت: داشتن مدال به تنهایی نشانه رشد وگستردگی یک رشته ورزشی رزمی و یا انجمن رزمی نیست ما نیاز به خط تولید قهرمان سازی داریم،اینکه انجمنی در دو و سه استان و چند باشگاه ورزشکار پرورش دهد کافی نیست.

در دنباله این نشست امیر همسایه با اشاره به تحریم صورت گرفته از سوی انجمن جوجیتسو JJIF گفت: آقایان رستمیان وخوشبین که از شاگردان من هم بودند به اسم انجمن جوجیتسو JJIF اعضا خود را تشویق به تحریم کردند ،پس نباید بعد از مسابقات توقع داشته باشند فرصت های مجدد کسب کنند. البته شاگردان من برای اثبات توانمندی خود هر تعداد که فدراسیون مسابقه انتخابی بگذارد شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام

JJIF 1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.