www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۰ 1394/01/31

تا زمان رقابتهای جهانی؛ قرارداد کادر فنی تیم جودو جوانان ایران تمدید شد

قرارداد کادر فنی تیم ملی جودو جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان تمدید شد. به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی جوانان ایران در سال جاری حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان را پیش رو دار. برهمین اساس کادر فنی تیم ملی جوانان کار خود را برای حضور در این مسابقات […]

قرارداد کادر فنی تیم ملی جودو جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان تمدید شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی جوانان ایران در سال جاری حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان را پیش رو دار. برهمین اساس کادر فنی تیم ملی جوانان کار خود را برای حضور در این مسابقات بزودی آغاز خواهد کرد.

سید محمود میران که پیش از این هدایت تیم ملی جوانان را در مسابقات قهرمانی آسیا هنگ کنگ برعهده داشت قرارداد خود را با فدراسیون جودو تا پایان رقابتهای قهرمانی جهان تمدید کرد. محمد منصوری و احمد کاظمی نیز همچنان به عنوان همکاران میران در کادر فنی فعالیت خواهند کرد.

تیم ملی جوانان طی روزهای 16 تا مهرماه باید در شانزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا(بانکوک) و اول تا پنجم آبان ماه در مسابقات قهرمانی جهان (ابوظبی) شرکت می کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.