www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۲ 1393/09/10

بی‌باك مطرح کرد: انگلیس، كره‌جنوبی، آلمان و میزبان مهمترین حریفان تکواندوی‌ایران در مکزیک

بازیكنان نمی‌توانند در سال بیش از 2 بار به آمادگی صد در صد برسند كه آمادگی صد در صد تیم ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی بود. تیم ملی تكواندوی كشورمان برای شركت در مسابقات فینال گرندپریكس و جام‌جهانی شنبه راهی مكزیك شد. به گزارش “رزم نیوز” ، مهدی بی‌باك كه نخستین […]

بازیكنان نمی‌توانند در سال بیش از 2 بار به آمادگی صد در صد برسند كه آمادگی صد در صد تیم ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی بود.

تیم ملی تكواندوی كشورمان برای شركت در مسابقات فینال گرندپریكس و جام‌جهانی شنبه راهی مكزیك شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، مهدی بی‌باك كه نخستین مدال‌طلای جام‌جهانی را در سن 18 سالگی كسب كرد، در خصوص این رقابت‌ها گفت: مسابقات جام‌جهانی در این سال‌ها با تغییرات زیاد همراه بوده است. شرایط فرق‌كرده و از سال 2006 این مسابقات به صورت تیمی برگزار می‌شود. به هرحال فدراسیون جهانی در نظر داشت تغییری را در روند این رقابت‌ها داشته باشد و كار گروهی را نیز به تكواندو اضافه كند تا تكواندوكاران در قالب یك تیم مبارزات خود را پیگیری كنند.

وی درخصوص مهمترین حریفان‌ایران در این مسابقات تصریح كرد: انگلیس، كره‌جنوبی، آلمان و مكزیك مهمترین حریفان ما هستند. این تیم‌ها هركدام چندین قهرمان جهان و المپیك را در تركیب خود دارند و همین كار ما را دشوار خواهد كرد، اما بازیكنان ما نشان داده‌اند همیشه از پس كارهای سخت بر می‌آیند.

بی‌باك با اشاره به مسابقات گرندپریكس افزود: این رقابت‌ها نیز واقعا مبارزات سخت و سنگینی است و سطح بسیار بالایی دارد چراكه در هر وزن 8 تكواندوكار برتر حضور دارند و ما نیز در این رقابت‌ها در هر وزن 4 نماینده داریم.

مربی تیم ملی تكواندو در پاسخ به این سوال كه آیا حضور بازیكنان در مسابقات مختلف باعث خستگی آنها نمی‌شود؟ اظهار داشت: تا جایی‌كه شده به بازیكنان استراحت داده‌ایم، ضمن اینكه تمرینات به طوری طراحی‌شده كه بازیكنان ریكاوری شوند و از طرفی آمادگی خوبی هم برای حضور در این مسابقات داشته باشند. به هر حال بازیكنان نمی‌توانند در سال بیش از 2 بار به آمادگی صد در صد برسند كه آمادگی صد در صد تیم ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی بود.

قهرمان چندین دوره مسابقات جام‌جهانی اینطور ادامه داد: كسب بهترین‌نتایج در مسابقات فینال گرندپریكس و جام‌جهانی دور از دسترس نیست. كار سختی داریم، چراكه در این رقابت‌ها توانایی‌های تیم ما در قالب 2 تیم بر روی شیاپ‌چانگ می‌رود، اما قطعا تكواندوكاران، از صد در صد توانایی خود در این رقابت‌ها استفاده خواهند كرد تا بهترین نتیجه را بدست آورند.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !