www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۰۳ 1402/08/06

بوکس قهرمانی آسیا / تلاش 5 بوکسور نوجوان ایران برای رسیدن به فینال

5 بوکسور تیم نوجوانان ایران، فردا یکشنبه برای رسیدن به فینال مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف حریفان می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی آستانه قزاقستان در حال برگزاری است و تا ۱۲ آبان ادامه دارد.

فردا یکشنبه، دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی رده‌ سنی نوجوانان برگزار خواهد شد و 5 بوکسور کشورمان که پیش از این با صعود به این مرحله مدال برنز خود را قطعی کرده‌اند، به مصاف حریفان می‌روند.

برنامه دیدارهای یکشنبه بوکسورهای نوجوان ایران به این شرح است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم: اشکان هاشمی که پس از استراحت در دور نخست، سلطانوف از تاجیکستان را شکست داد به مصاف اکبروف از ازبکستان خواهد رفت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم: امیرمحمد رستم‌پور‌ که حریفانی از چین‌تایپه و کره‌جنوبی را شکست داده، با آرواز‌ قرقیزستانی مصاف می‌دهد.

در وزن ۶۶ کیلوگرم: محمدصالح‌ مصباحی که پیش از این نماینده ازبکستان و اردن را برده، با غفوراوف‌ از تاجیکستان روی رینگ می‌رود.

در وزن ۷۵ کیلوگرم: عبدالرحمان دارا که ناهات از ویتنام را مقتدرانه شکست داده، برای رسیدن به فینال عبدالله‌یف از ازبکستان را پیش‌ رو دارد.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم: عباس گرشاسبی که رایم‌کولوف‌ از قرقیزستان را ناک اوت کرده سانگ‌وان‌ از هند را پیش‌رو دارد.

همچنین امروز‌ شنبه، علی علی‌اکبری در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیر اسماعیلی ۹۲+ کیلوگرم جوانان با وجود تلاش فراوان برابر حریفانی از هند و قزاقستان شکست‌ خوردند تا پرونده تیم جوانان کشورمان در این رویداد بسته شود.

آخرین اخبار