www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۵۰ 1394/06/13

بوکس قهرمانی آسیا – بانکوک؛ 3 مدال برنز دستاورد بوکسورهای ایران در آسیا

سه مدال برنز حاصل تلاش بوکسورهای ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند بود. به گزارش پایگاه خبری رزمی نیوز ، در این دوره از مسابقه ها که در بانکوک برگزار شد، مرادخانی عصر امروز (جمعه) در وزن 91 کیلوگرم با قبول شکست برابر رستم تولاگانوف از ازبکستان به مدال برنز بسنده کرد. همچنین محرابی […]

سه مدال برنز حاصل تلاش بوکسورهای ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند بود.

به گزارش پایگاه خبری رزمی نیوز ، در این دوره از مسابقه ها که در بانکوک برگزار شد، مرادخانی عصر امروز (جمعه) در وزن 91 کیلوگرم با قبول شکست برابر رستم تولاگانوف از ازبکستان به مدال برنز بسنده کرد.
همچنین محرابی در وزن 75 کیلوگرم در مبارزه ای نزدیک مقابل بکتمیر ملیکوزیف پدیده این وزن از ازبکستان تن به شکست داد و به مدال برنز بسنده کرد و حسن شاهینی در وزن 81 کیلوگرم با کسب دو پیروزی و یک شکست به مدال برنز دست یافت.
این بوکسور در دیدار پایانی در پایان سه راند نتیجه را به آدیبلبک از قزاقستان واگذار کرد و صاحب گردن آویز برنز شد.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا)، 7 نفر برتر هر وزن جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را به دست می آورند که براین اساس سه بوکسور مدال آور کشورمان ماه آینده در پیکارهای جهانی حضور خواهند یافت.

رقابت های بوکس قهرمانی جهان سیزدهم مهرماه امسال در دوحه قطر آغاز می شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.