www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۵ 1394/06/06

بوکس قهرمانی آسیا – بانکوک؛ شکست و حذف اسماعیل‌زاده مقابل بوکسور ازبک

بوکسور جوان و ملی‌پوش وزن 64کیلوگرم کشورمان در عین شایستگی از گردونه رقابت‌های قهرمانی آسیا کنار رفت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دانا اسماعیل‌زاده که در نخستین دیدار خود رو در روی بوکسور عنوان‌دار ازبک قرار گرفت،با وجود مبارزه نزدیک نتیجه را واگذار کرد. اسماعیل‌زاده در این مبارزه در همان ابتدای کار با […]

بوکسور جوان و ملی‌پوش وزن 64کیلوگرم کشورمان در عین شایستگی از گردونه رقابت‌های قهرمانی آسیا کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دانا اسماعیل‌زاده که در نخستین دیدار خود رو در روی بوکسور عنوان‌دار ازبک قرار گرفت،با وجود مبارزه نزدیک نتیجه را واگذار کرد.

اسماعیل‌زاده در این مبارزه در همان ابتدای کار با مصدومیت شدید از ناحیه ابرو مواجه شد اما با غیرت و جسارت مقابل بوکسور قلدر ازبک مبارزه کرد و در نهایت مغلوب تجربه فضل الدین نظروف ازبکستانی شد.

کادر فنی متشکل از ولادمیر وینکوف(سرمربی) و علیرضا استکی(مربی) تیم ملی بوکس کشورمان از عملکرد دانا اسماعیل زاده ابراز رضایت داشتند.

فردا فروتن گل‌آرا بوکسور وزن 60 کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود با بوکسور سریلانکایی و عبدالمجید سپهوند بوکسور وزن +91 کیلوگرم با نماینده کره جنوبی دیدار خواهند کرد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.