www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۵۹ 1401/08/11

بوکس قهرمانی آسیا؛ برتری رضایی مقابل نماینده بوتان

اشکان رضایی بوکسور وزن ۶۳.۵ کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود در رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا از سد نماینده بوتان گذشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 با حضور 320 (211 مرد و 109 زن) بوکسور از روز گذشته (سه‌شنبه – 10 آبان ماه) در امان اردن آغاز شد و تا روز 21 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

امروز (چهارشنبه – 11 آبان ماه) و در روز دوم این رقابت‌ها، اشکان رضایی در وزن 63.5 کیلوگرم و مهدی خسروی در وزن 54 کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

اشکان رضایی بوکسور وزن 63.5 کیلوگرم، در مرحله نخست به مصاف «وانگدی دورجی» از بوتان رفت و مقتدرانه مبارزه را با نتیجه 5 بر صفر به سود خود به پایان رساند و به مرحله بعد راه پیدا کرد. رضایی در مرحله بعد باید با «لای چو اِن»  از چین تایپه مبارزه کند.

هدایت این نفرات برعهده علیرضا استکی به‌عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به‌عنوان مربی است.

تیم ملی بوکس کشورمان با حمایت شرکت زنوبر ایرانیان در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.