www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۵۲ 1400/12/20

بوکس رده‌های سنی آسیا/ «بیگی» و «دانا» برنزی شدند

رقابت‌های بوکس رده‌های سنی با شکست «نیما بیگی» و «ابوالفضل دانا» مقابل حریفان در مرحله نیمه‌نهایی ادامه یافت. با این اوصاف دو نماینده ایران به مدال برنز رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز (جمعه) در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که در شهر «امان» پایتخت اردن در حال برگزاری است، ۲ نماینده دیگر ایران روی رینگ رفتند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم جوانان، نیما بیگی به مصاف «مابلین پامیسا» از فیلیپین رفت و با شکست مقابل حریف خود به مدال برنز دست یافت.

بیگی برای حضور در این مرحله، ابتدا مقابل «کوزای السود» از فلسطین به برتری رسید و در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز از سد «شباب عبدالله» از کویت گذشت.

سپس، ابوالفضل دانا در نیمه‌نهایی وزن ۸۰ کیلوگرم جوانان مقابل «عبدالعزیز عبدالرخمانوف» از ازبکستان باخت تا او هم از رسیدن به فینال بازمانده و برنزی شود.

دانا پیش از این پس از استراحت در دور نخست، مقابل نماینده هند پیروز شده بود.

شب گذشته نیز، علیرضا موسوی با برتری مقابل نماینده اردن به فینال وزن ۶۶ کیلوگرم نوجوانان صعود کرد و سیدعلی اکبر میراحمدی نیز به نشان برنز وزن ۶۳ کیلوگرم همین رده سنی رسید.

موسوی روز یکشنبه برای کسب مدال طلا با نماینده ازبکستان مصاف می دهد.

سایر نفرات تیم‌های نوجوانان و جوانان ایران از دور مسابقات کنار رفتند.

هدایت تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان ایران برعهده رضا مهدی‌پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی، مهدی طلوتی و محمد مهدی‌پور به عنوان مربی است.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.