www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۵ 1393/12/17

بوکسور المپیکی سازجدایی کوک کرد/ به پیشنهادات خارجی فکر می‌کنم

بوکسور المپیکی ایران اعلام کرد متاسفانه انگار نه انگار نخستین سهمیه المپیک ریو را کسب کرده زیرا رفتار مسئولان با او هیچ تغییری نکرده است.به گزارش “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 کیلوگرم تیم ملی در گفتگوی با اشاره به شرایطش پس از کسب سهمیه المپیک، ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: انگار نه […]

بوکسور المپیکی ایران اعلام کرد متاسفانه انگار نه انگار نخستین سهمیه المپیک ریو را کسب کرده زیرا رفتار مسئولان با او هیچ تغییری نکرده است.به گزارش “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 کیلوگرم تیم ملی در گفتگوی با اشاره به شرایطش پس از کسب سهمیه المپیک، ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: انگار نه انگار اولین سهمیه المپیک را کسب کرده‌ام. رفتار مسئولان پس از کسب سهمیه هیچ تغییری نکرد و کسی حمایتم نمی‌کند.

وی افزود: در حال حاضر خودم شخصا تمریناتم را زیر نظر دکتر بهرامی مربی بدنساز و اکبر احدی سرمربی انجام می‌هم. با این همه بدهی هیچ حقوقی هم دریافت نمی‌‎کنم و شرایطم خیلی سخت است. این در حالی است که اواسط اردیبهشت رقابت حساس دفاع از رنکینگ را در پیش دارم. بوکسور المپیکی ایران ادامه داد: من کار خودم را کرده‌ام و حالا نوبت مسئولان است که نه تنها برای من، بلکه برای کمک به ورزشکاران این رشته که با دست خالی تمرین می‌کنند، کاری انجام دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که در این شرایط آیا به پیشنهادهای خارجی خود فکر می‌کند؟ گفت: پیشنهادهای زیادی از کشورهایی مثل آذربایجان، آلمان و قزاقستان دارم که اگر مسئولان به فکرم نباشند، حتما به این این پیشنهادها فکر می‌کنم. روزبهانی در پایان گفت: من برای بالا بردن پرچم کشورم تمام توانم را به کار می‌برم اما توجهی به این مسائل نمی‌شود.

IMG_5887

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.