www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۳ 1393/11/01

به دلیل گرفتاری های شخصی؛ اردوی تیم ملی جودو نصفه نیمه برگزار می شود/ غایبان با نظر سرمربی حضور ندارند

گفته می شود مجید زارعیان سرمربی تیم ملی، با عدم شرکت جودوکاران در تمرینات موافقت کرده و مجوز غیبت اردونشینان از سوی او صادر شده است. اردوی تیم ملی جودوی کشورمان در شرایطی درحال برگزاری است که بیش از نیمی از دعوت شدگان به دلایل مختلف در تمرینات حضور ندارند. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، […]

گفته می شود مجید زارعیان سرمربی تیم ملی، با عدم شرکت جودوکاران در تمرینات موافقت کرده و مجوز غیبت اردونشینان از سوی او صادر شده است.

اردوی تیم ملی جودوی کشورمان در شرایطی درحال برگزاری است که بیش از نیمی از دعوت شدگان به دلایل مختلف در تمرینات حضور ندارند.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، مسابقات جودوی قهرمانی آسیا اوایل سال آینده به میزبانی کویت برگزار خواهد شد. به همین منظور پس از مسابقات قهرمانی کشور که چندی قبل در تهران برگزار شد، 40 جودوکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

تمرینات اردونشینان در شرایطی در حال برگزاری است که بیش از نیمی از دعوت شدگان در محل تمرینات غایب هستند. برخی به خاطر امتحانات، تعدادی به دلیل گرفتاری شخصی و بعضی دیگر نیز به دلایل نامعلوم در اردوی تیم ملی حضور ندارند.

این در حالی است که گفته می شود مجید زارعیان سرمربی تیم ملی، با عدم شرکت جودوکاران در تمرینات موافقت کرده و مجوز غیبت اردونشینان از سوی او صادر شده است.

گفتنی است پیش از این و در اردوهای تیم های ملی در رده های سنی مختلف، تعداد قابل توجهی از دعوت شدگان در اردوها حضور نداشتند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.