www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:21 1393/09/04

به دلیل پرداخت نکردن هزینه های هتل توسط فدراسیون بوکس؛ داوران و مسئولان برگزاری مسابقات کشوری شب را تا صبح بیرون هتل گذراندند!

داوران و مسئولان برگزاری رقابت های بوکس قهرمانی کشور، به علت پرداخت نکردن هزینه های هتل از سوی فدراسیون، در بیرون از هتل شب را به صبح رساندند. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، مسابقات بوکس کشوری، انتخابی تیم ملی که از روز پنجشنبه گذشته در شهر بروجرد در حال برگزاری است، تاکنون اتفاقات ناخوشایند […]

داوران و مسئولان برگزاری رقابت های بوکس قهرمانی کشور، به علت پرداخت نکردن هزینه های هتل از سوی فدراسیون، در بیرون از هتل شب را به صبح رساندند.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، مسابقات بوکس کشوری، انتخابی تیم ملی که از روز پنجشنبه گذشته در شهر بروجرد در حال برگزاری است، تاکنون اتفاقات ناخوشایند زیادی داشته است. بعد از این که یکی از مسئولان کمیته اجرایی مسابقات با اتومبیل به زیر گرفته شد، حالا نوبت به حادثه دیگری است تا کلکسیون اتفاقات تلخ این مسابقات را کامل کند.

قضیه از این قرار است که مسئولان فدراسیون بوکس، دو هتل پرشین و امیرکبیر بروجرد را برای اسکان داوران و مسئولان برگزاری رقابت ها در نظر گرفته بودند که بعد از 3 شب اقامت این افراد در این دو هتل، مدیران هتل هابه دلیل این که مسئولان فدراسیون هزینه های اقامت داوران و مسئولان برگزاری مسابقات را پرداخت نکرده اند، از اقامت آنها در شب یکشنبه ممانعت به عمل آوردند و به این ترتیب، داوران و دست اندرکاران برگزاری رقابت های بوکس کشوری، شب را تا صبح در بیرون از هتل به صبح رساندند.

گفتنی است پیش از این نیز داوران حاضر در بروجرد، به دلیل حادثه ای که برای بهمن بردبار رئیس هیات بوکس استان گیلان و یکی از مسئولان کمیته اجرایی رخ داده بود، دست به تحصن و اعتراض زده بودند که البته این مساله با پادرمیانی نایب رئیس فدراسیون و سایر بزرگان بوکس کشور خاتمه یافت.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.