www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۲ 1394/01/24

به دلیل تایید نشدن اعزام از سوی فدراسیون و شورای برون مرزی وزارت ورزش؛ تیم بوکس پیوند به تورنمنت بین المللی آذربایجان نمی رود

سفر تیم بوکس پیوند ساپکو که قرار بود در مسابقات بین المللی در باکو حضور پیدا کند، لغو شد.به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، تورنمنت بین المللی جام جاده ابریشم از جمعه هفته جاری در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز خواهد شد که قرار بود تیم بوکس پیوند ساپکو به نمایندگی از کشورمان در […]

سفر تیم بوکس پیوند ساپکو که قرار بود در مسابقات بین المللی در باکو حضور پیدا کند، لغو شد.به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، تورنمنت بین المللی جام جاده ابریشم از جمعه هفته جاری در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز خواهد شد که قرار بود تیم بوکس پیوند ساپکو به نمایندگی از کشورمان در این رقابت ها حضور پیدا کند که به دلایل نامعلوم این اعزام لغو شد.
علت منتفی شدن سفر بوکسورهای تیم پیوند به باکو این است که گویا مسئولان فدراسیون بوکس با این اعزام موافق نبوده اند که در نهایت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان نیز با این اعزام مخالفت کرد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.