www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۷ 1394/02/08

بزرگترین مسابقه بوکس سالهای اخیر 12 اردیبهشت در لاس وگاس برگزار می شود / از انتشار تمبر تا بلیت های 100 هزار دلاری!

حساس ترین، جذاب ترین و در عین حال گران ترین مسابقه بوکس سال های اخیر، روز 12 اردیبهشت در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، ” فلوید می ودر ” بوکسور 37 آمریکایی و ” مانی پاکیائو ” بوکسور اهل فیلیپین، قرار است روز دوم ماه می (12 اردیبهشت) در […]

حساس ترین، جذاب ترین و در عین حال گران ترین مسابقه بوکس سال های اخیر، روز 12 اردیبهشت در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، ” فلوید می ودر ” بوکسور 37 آمریکایی و ” مانی پاکیائو ” بوکسور اهل فیلیپین، قرار است روز دوم ماه می (12 اردیبهشت) در هتل لوکس و مجلل ” ام جی گراند ” لاس وگاس رودرروی هم قرار بگیرند تا مهم ترین و جذاب ترین بازی بوکس در یکی دو دهه اخیر را به نمایش بگذارند.

این مسابقه در محوطه آرینای هتل بزرگ ام ج گراند لاس وگاس برگزار خواهد شد که گنجایش آن 16 هزار و 500 نفر است که البته بنا بر شنیده ها، قرار است تنها 1000 صندلی آن در اختیار عموم مردم قرار بگیرد. سایر بلیت های این مسابقه، به حامیان مالی، برگزارکنندگان آن و مشتریان متمول هتل عرضه خواهد شد.

ارزان ترین بلیت ها مبلغی بین 1500 تا 7 هزار دلار است. اما پیش بینی می شود بلیت این بازی بزرگ در بازار سیاه تا 100 هزار دلار نیز فروخته شود. همچنین مدیران هتل امی جی گراند اعلام کرده اند علاقه مندانی که مایل هستند در اماکن مختلف شهر و از طریق دوربین های مدار بسته این دیدار را تماشا کنند، می توانند با پرداخت 50 دلار این مسابقه را ببینند.

به این ترتیب یکی از گران ترین و در عین حال پرسودترین مسابقات ورزشی در سال های گذشته در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

می ودر بوکسور آمریکایی در رقابت های رسمی خود که تعدادشان به 47 می رسد، هنوز شکست نخورده است، اما پاکیائو فیلیپینی در 57 مسابقه ای که پیروز رینگ را ترک کرده، در 5 بازی شکست را پذیرا شده است.

می ودر سال 2014 به عنوان پردرآمد ترین ورزشکار سال جهان انتخاب شد. او علاوه بر یک هواپیمای جت شخصی، کلکسیونی از اتومبیل های لوکس از لامبورگینی گرفته تا مازراتی و بوگاتی را در اختیار دارد. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این بوکسور 37 ساله آمریکایی می تواند در مسابقه روز 12 اردیبهشت حریفش را شکست دهد و به ثروتش بیفزاید یا نه؟

البته پاکیائو نیز حریف قدرتمندی است و خیلی ها از جمله مردم کشورش، به پیروزی او در دیدار برابر می ودر امید زیادی دارند. به همین دلیل و برای تزریق روحیه به هموطن خود، اخیرا تمبری در فیلیپین چاپ شده و در اختیار مردم این کشور قرار گرفته است.

آخرین اخبار