www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۵ 1400/02/05

برگزاری پویش نذر خون جامعه رزمی کشور به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان

فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی درنظر دارد، همزمان با ماه مبارک رمضان و آغاز هفته سلامت و با مشارکت ورزشکاران، مربیان، داوران و اعضای بزرگ جامعه رزمی کشور پویش نذرخون را برگزار نماید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با توجه به فرارسیدن هفته سلامت و ماه مبارک رمضان به همت فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و همدلی جامعه بزرگ رزمی کشور، ” پویش نذر خون / نذر پلاسما ” ، با نام و یاد شهدای مدافع سلامت در سراسر کشور و با هشتک #نذر_خون#نذر_پلاسما برگزار می گردد.

هدف از این برگزاری این پویش، همدلی، همراهی و مشارکت جامعه رزمی در درمان بیماران مبتلا به کووید 19 و بیماران صعب العلاج و نیازمند خون است و زمان اجرای آن تا پایان ماه مبارک رمضان خواهد بود.

لازم به ذکر است، روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان هیچ منافاتی با اهدای خون ندارد و نماد ایثارگری و اقدامی جهادی است.

هر یک ازرشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی  برای شرکت در این پویش خداپسندانه می توانند بعد از شرکت، تصاویر خود را هنگام اهدای خون به آدرس اینستاگرام فدراسیون به آدرس https://instagram.com/irmaaf.ir دایرکت کنند تا تصاویر آنها در این صفحه به اشتراک گذاشته شود.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.