www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۵ 1400/02/05

برگزاری پویش نذر خون جامعه رزمی کشور به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان

فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی درنظر دارد، همزمان با ماه مبارک رمضان و آغاز هفته سلامت و با مشارکت ورزشکاران، مربیان، داوران و اعضای بزرگ جامعه رزمی کشور پویش نذرخون را برگزار نماید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با توجه به فرارسیدن هفته سلامت و ماه مبارک رمضان به همت فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و همدلی جامعه بزرگ رزمی کشور، ” پویش نذر خون / نذر پلاسما ” ، با نام و یاد شهدای مدافع سلامت در سراسر کشور و با هشتک #نذر_خون#نذر_پلاسما برگزار می گردد.

هدف از این برگزاری این پویش، همدلی، همراهی و مشارکت جامعه رزمی در درمان بیماران مبتلا به کووید 19 و بیماران صعب العلاج و نیازمند خون است و زمان اجرای آن تا پایان ماه مبارک رمضان خواهد بود.

لازم به ذکر است، روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان هیچ منافاتی با اهدای خون ندارد و نماد ایثارگری و اقدامی جهادی است.

هر یک ازرشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی  برای شرکت در این پویش خداپسندانه می توانند بعد از شرکت، تصاویر خود را هنگام اهدای خون به آدرس اینستاگرام فدراسیون به آدرس https://instagram.com/irmaaf.ir دایرکت کنند تا تصاویر آنها در این صفحه به اشتراک گذاشته شود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.