www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی جهان_شانگهای؛

شناسه خبر : ۱۰:۱۵ 1398/07/22

برنامه کامل مسابقات،رقابت ۷۸۷ ووشوکار در جام پانزدهم

پانزدهمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جهان در حالی شنبه آینده آغاز می‌شود که ووشوکاران ۱۰۲ کشور جهان عازم چین محل برگزاری این مسابقات هستند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در پانزدهمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جهان ۷۸۷ ووشوکار به مدت چهار روز به میزبانی چین در سالن «مین هانگ» شهر شانگهای با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. از این تعداد ۳۳۴ ووشوکار در بخش ساندا و ۴۵۳ ووشوکار نیز در بخش تالو به رقابت خواهند پرداخت.

بر اساس اطلاعات درج شده بر روی سایت فدراسیون جهانی چهارشنبه ۲۴ مهرماه جلسات کمیته های تخصصی فدراسیون جهانی از جمله پزشکی، سنتی، داوران، زنان، ورزشکاران و … برگزار می شود. پنجشنبه ۲۵ مهرماه کلاس هماهنگی داوران و سی و ششمین جلسه هیات اجرایی انجام می شود.

جمعه ۲۶ مهرماه تمرین تیم ها، کلاس هماهنگی داوران، کنگره فدراسیون جهانی، جلسه کمیته فنی، قرعه کشی مسابقات (از ساعت ۱۶ الی ۱۷ به وقت محلی) و مراسم افتتاحیه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ برگزار می شود. این دوره از مسابقات در ۱۳ فرم تالو مردان، ۱۳ فرم تالو زنان، ۱۳ وزن ساندای مردان و هفت وزن ساندای زمان انجام خواهد شد.

مسابقات نیز روز شنبه ۲۷ مهرماه از ساعت ۸:۳۰ رسما آغاز می شود. طبق برنامه مسابقات به مدت چهار روز و هر روز در سه نوبت سه ساعته برگزار می شود. از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ مسابقات تالو و ساندا، از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ مبارزات بخش ساندا و از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ نیز مسابقات هر دو بخش تالو و ساندا برگزار می شود.

بیشترین تعداد به فرم «چانگ چوان» مردان با ۸۹ شرکت کننده اختصاص دارد. در بخش زنان نیز این فرم با ۴۵ تالوکار بیشترین شرکت کننده را به خود اختصاص داده است. در بخش ساندا تاکنون لیستی منتشر نشده ولی به نظر می رسد وزن ۶۵ کیلوگرم با ۴۶ سانداکار بیشترین شرکت کننده را دارد.

تیم ملی ووشو ایران چهارشنبه هفته جاری برای حضور در این دوره از مسابقات با پروازی مستقیم راهی شانگهای می شود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.