www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۲ 1393/10/30

برای کسب سهمیه المپیک؛ برنامه رقابتهای تکواندو جایزه بزرگ اعلام شد

فدراسیون جهانی برنامه رقابتهای جایزه بزرگ را برای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال 2015 اعلام کرد. به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر، برای سال 2015 میلادی چهار مرحله رقابتهای کسب امتیاز تحت عنوان جایزه بزرگ پیش بینی شده است که دو رویداد همانند سال قبل در انگلستان و مکزیک برگزار […]

فدراسیون جهانی برنامه رقابتهای جایزه بزرگ را برای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال 2015 اعلام کرد.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر، برای سال 2015 میلادی چهار مرحله رقابتهای کسب امتیاز تحت عنوان جایزه بزرگ پیش بینی شده است که دو رویداد همانند سال قبل در انگلستان و مکزیک برگزار خواهد شد و به جای قزاقستان و چین که سال گذشته میلادی میزبان بودند ، این بار روسیه و ترکیه رقابتها را برگزار خواهند کرد.

بر همین اساس روسیه که طی روزهای 22 تا 28 اردیبهشت ماه میزبان بیست و دومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در چیلابینسک می باشد، کمتر از 90 روز بعد اولین مرحله از رقابتهای جایزه بزرگ را طی روزهای 23 تا 25 مردادماه در مسکو میزبانی خواهد کرد. قطر میزبان دومین مرحله این مسابقات بود که چند روز قبل میزبانی را به ترکیه سپرد تا ترک های مدعی در شهریورماه دومین مرحله این مسابقات را برگزار کنند.سومین مرحله این مسابقات همانند دو سال گذشته در منچستر و طی تاریخهای 23 تا 25 مهرماه میزبانی می کند و مرحله نهایی هم 14 تا 15 آذرماه ماه در مکزیک برگزار می شود.

در واقع مسابقات مکزیک آخرین رویداد رسمی wtf  در سال 2015 خواهد بود. فدراسیون جهانی بعد از پایان این مسابقات در دیماه سال آینده رنکنیگ جهانی را خواهد بست تا پس از وارد شدن امتیازات رقابتهای مختلف در نهایت 6 نفر برتر هر وزن را برای حضور مستقیم در المپیک 2016 رویو معرفی کند. پس از آن کشورهایی که موفق به کسب سهمیه نشده اند می توانند در یک مرحله مسابقه که برنامه آن از سوی این نهاد بین المللی اعلام خواهد شد شرکت کرده و کسب سهمیه کنند.

طبق اعلام فدراسیون جهانی، رقابتهای قهرمانی جهان 120 امتیاز ، رقابتهای جایزه بزرگ 40 امتیاز و مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ گه با حضور هشت تکواندوکار برتر هر وزن برگزار خواهد شد 80 امتیاز در راه کسب سهمیه خواهد داشت.

تیم ملی کشورمان هم اکنون و بر اساس آخرین رنکنیگ اعلام شده برای کسب هر چهار سهمیه در بخش مردان توسط آشورزاده ، اسبقی ، خدابخش و مردانی شانس زیادی دارد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید