www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۴ 1394/03/06

برای چهارمین سال پیاپی؛ روابط عمومی هیات کاراته تهران، روابط عمومی برتر ورزش پایتخت شد

روابط عمومی هیات کاراته استان تهران از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان برترین روابط عمومی پایتخت معرفی شد. به گزارش رزم نیوز و به نقل از سایت هیات کاراته استان تهران، آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر حوزه ها، شهرستان هاي تابعه و هيات هاي ورزشي استان تهران، همانند […]

روابط عمومی هیات کاراته استان تهران از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان برترین روابط عمومی پایتخت معرفی شد.

به گزارش رزم نیوز و به نقل از سایت هیات کاراته استان تهران، آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر حوزه ها، شهرستان هاي تابعه و هيات هاي ورزشي استان تهران، همانند سال های گذشته در هفته روابط عمومی و به همت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

این مراسم در سالن آمقی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد که طی آن روابط عمومی هیات کاراته در بین 47 هیات عنوان “برتر” را به خود اختصاص داد و موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

در اين مراسم كه به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد، روابط عمومي هاي برتر حوزه ها، شهرستان هاي تابعه و هيئت هاي ورزشي استان تهران در سال 93، معرفی شدند و به همراه روسایشان از آنها تجلیل به عمل آمد.

دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و رییس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی، مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، حمید رضا گرشاسبی مديركل، معاونان و مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تهران، مهدوی شاهرودی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران، جمعی از مدیران ورزشی خبرگزاری ها، مدیران روابط عمومی هیات ها و ادارات و اصحاب رسانه از جمله میهمانان این همایش بودند که در پایان، روابط عمومی هیات کاراته استان تهران با مدیریت نسترن مردانی و برای چهارمین سال متاولی به عنوان روابط عمومی برتر ورزش پایتخت معرفی شد.

آخرین اخبار