www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۲۵ 1394/01/23

برای حفظ جایگاه و شناسایی استعدادها ؛ جشنواره کاتا اردیبشهت‌ماه برگزار می‌شود

به منظور اهمیت بیشتر به بخش کاتا فدراسیون کاراته تصمیم گرفت مسابقات کاتا در زمانی متفاوت‌تر از کومیته و در اردیبهشت‌ماه انجام شود. به گزارش “رزم نیوز” ، پیش از این قرار بود مسابقات کاتا همزمان با رقابت‌های کومیته سال‌گذشته برگزار شود اما برای اینکه جایگاه کاتا در کشور حفظ شده و استعدادها شناسایی شوند، زمان […]

به منظور اهمیت بیشتر به بخش کاتا فدراسیون کاراته تصمیم گرفت مسابقات کاتا در زمانی متفاوت‌تر از کومیته و در اردیبهشت‌ماه انجام شود.

به گزارش “رزم نیوز” ، پیش از این قرار بود مسابقات کاتا همزمان با رقابت‌های کومیته سال‌گذشته برگزار شود اما برای اینکه جایگاه کاتا در کشور حفظ شده و استعدادها شناسایی شوند، زمان برگزاری این پیکارها به 24 و 25 اردیبهشت‌ماه موکول شد.

این رقابت‌ها در تمام رده‌های سنی(نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) در دو بخش مردان و زنان و در قالب جشنواره کاتا برگزار می‌شود.

در این مسابقات در بخش کاتای انفرادی کاتاروها تا مرحله یک‌هشتم به صورت امتیازی و از این مرحله به بعد به صورت پرچمی امتیاز کسب می‌کنند و در کاتای تیمی امتیازات داوری تا مرحله یک‌چهارم امتیازی و سپس به صورت پرچمی محاسبه خواهد شد.

این پیکارها به صورت آزاد اعلام شده و سهمیه‌ای برای استان‌ها در نظر گرفته نشده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.