www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۷ 1394/03/11

برای حضور در نهمین دوره مسابقات جهانی؛ تیم ملی ساواته چهارشنبه عازم فرانسه می شود

تیم ملی ساواته ایران برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه چهارشنبه 13 خردادماه جاری عازم این کشور می شود.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نهمین دوره مسابقات جهانی ساواته 14 و 15 خردادماه سالجاری در بخش “استایل کامبت” و با حضور ورزشکاران بیش از 30 کشور جهان در شهر “لاروشه” فرانسه برگزار خواهد شد. […]

تیم ملی ساواته ایران برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه چهارشنبه 13 خردادماه جاری عازم این کشور می شود.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نهمین دوره مسابقات جهانی ساواته 14 و 15 خردادماه سالجاری در بخش “استایل کامبت” و با حضور ورزشکاران بیش از 30 کشور جهان در شهر “لاروشه” فرانسه برگزار خواهد شد.

تیم ملی ساواته ایران نیز با سه ورزشکار به نامهای حمزه مرادیان (وزن 65- کیلوگرم)، مسعود عسکری(وزن 75- کیلوگرم) و علیرضا جدیدی(وزن 80- کیلوگرم)، به مربیگری حامد متین فر قرار است پا به عرصه این رقابت ها بگذارد.

در این دوره، ستار خویی به عنوان داور و حمیدرضا حصارکی، رئیس انجمن ساواته ایران به عنوان سرپرست و سرمربی، تیم اعزامی را همراهی خواهند کرد.

گفتنی است تیم ساواته کشورمان دوشنبه هفته آینده به ایران بازخواهد گشت.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.