www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۱ 1394/05/19

برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛ دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته به میزبانی قزوین برگزار می‌شود

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از امروز به میزبانی قزوین آغاز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی کاراته ایران که آماده حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا می‌شود، بعد از برگزاری اردوی تمرینی در شهرهای قم، کرمانشاه و اراک، اردوی آماده‌سازی جدید خود را از […]

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از امروز به میزبانی قزوین آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی کاراته ایران که آماده حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا می‌شود، بعد از برگزاری اردوی تمرینی در شهرهای قم، کرمانشاه و اراک، اردوی آماده‌سازی جدید خود را از امروز دوشنبه در قزوین آغاز می‌کند.

غلامرضا دباغيان سرمربی تيم ملی كاراته ایران در همين ارتباط گفت: در اين مرحله علاوه بر تمرينات فنی و كاراته، تمرينات چابكی هم در برنامه كاراته كاها گنجانده شده و اكثرا صبح تمرين كاراته و عصرها تمرين چابكی انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در صورتی‌كه در يازدهمين دوره رقابتهای جام و وحدت و دوستی شركت كنيم، ممكن است يك يا دو روز به روزهای تمرينات‌مان در اردوی قزوين اضافه شود.

سرمربی تيم ملی کاراته تصريح كرد: 3 نفر از كاراته‌کاها كه در حادثه تصادف آسيب جزئی داشتند، ممكن است در رقابتهای اروميه به ميدان نروند اما تمام تلاش ما بر اين است در رقابتهای جام وحدت و دوستی شركت كنيم.

رقابتهای کاراته جام وحدت و دوستی اواخرماه جاری در ارومیه برگزار می‌شود و غیر از پورشیب، حسن بیگی و سمندر سایر کاراته‌کاهای ملی پوش در این مسابقات حاضر خواهند شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.