www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۸ 1394/10/29

برای حضور در رقابتهای کاراته وان؛ هشت کاراته کا فردا راهی پاریس می شوند

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان فردا چهارشنبه برای حضور در رقابتهای کاراته وان فرانسه راهی این کشور می شوند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای کاراته وان فرانسه که نخستین مرحله از لیگ جهانی محسوب می شود طی روزهای دوم تا چهارم بهمن ماه در پاریس برگزار خواهد شد.  با تلاش های مسئولان […]

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان فردا چهارشنبه برای حضور در رقابتهای کاراته وان فرانسه راهی این کشور می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای کاراته وان فرانسه که نخستین مرحله از لیگ جهانی محسوب می شود طی روزهای دوم تا چهارم بهمن ماه در پاریس برگزار خواهد شد.  با تلاش های مسئولان فدراسیون کاراته هشت کاراته کا به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات شرکت می کنند.

امیرمهدی زاده ، حمیده عباسعلی، هامون درفشی پور ، فاطمه چالاکی ، مهسا افسانه، زهره برزگر، طراوت خاکسار و سمانه خوش قدم هشت کاراته کاهایی هستند که با هدایت علیرضا سلیمانی صبح فردا تهران را به مقصد فرانسه ترک می کنند. سرمربی سابق تیم ملی به عنوان سرپرست فنی این تیم را همراهی خواهد کرد.

پیش از این سعید احمدی، سجاد گنج زاده، ذببح الله پورشیب و بهمن عسگری برای حضور در کمپ تمرینی این مسابقات راهی پاریس شده بوده اند. کاراته کاهای از ترکیه ، گرجستان ، اکوادور ، برزیل ، فرانسه ، آمریکا و قزاقستان در این اردوی تمرینی حضور پیدا کرده‌اند.

برای حضور در این رقابتها بیش از ۱۰۰۰ کاراته کا ثبت نام کرده اند.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار