www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۲ 1394/02/18

برای حضور در رقابتهای جهانی؛ اعضای تیم ملی تکواندو ایران راهی روسیه شدند

تیم ملی تکواندو ایران در بخش مردان بامداد امروز جمعه برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان تهران را به مقصد چیلابینسک ترک کرد. به گزارش “رزم نیوز”  ، در حالیکه روز شمار بیست و دومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان روی عدد چهار قراردارد تیم ملی ایران برای شرکت در این رقابتها راهی روسیه شد. تیم ملی تکواندوی […]

تیم ملی تکواندو ایران در بخش مردان بامداد امروز جمعه برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان تهران را به مقصد چیلابینسک ترک کرد.

به گزارش “رزم نیوز”  ، در حالیکه روز شمار بیست و دومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان روی عدد چهار قراردارد تیم ملی ایران برای شرکت در این رقابتها راهی روسیه شد. تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب کامل در بخش مردان، برای شرکت در این رقابتها، ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد امروز جمعه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی “مسکو” روسیه شد تا از آنجا به شهر محل مسابقات یعنی چیلابینسک سفر کند.

این دوره از مسابقات طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه در سالن “تراکتور” شهر چیلیابینسک برگزار خواهد شد که دارای گرید ۱۲ برای رنکینگ المپیک است و به نفر اول ۱۲۰ امتیاز، برای نفر دوم ۷۲ امتیاز، نفرات سوم ۴۳.۲۰ امتیاز در راه کسب سهمیه المپیک تعلق خواهد گرفت.

همچنین تکواندوکارانی که در این رقابتهای مهم موفق به کسب پیروزی، جایگاه و حتی حضور شوند، نیز از کسب امتیاز بی‌بهره نخواهند ماند و نفرات پنجم ۲۵.۹۲ امتیاز، نفرات نهم ۱۸.۱۴ امتیاز، نفرات هفدهم ۱۲.۷۰ امتیاز، نفرات سی و سوم ۸.۸۹ امتیاز و نفرات شصت و پنجم نیز ۶.۲۲ امتیاز بدست خواهند آورد.

محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، علیرضا نصرآزادانی، مسعود حجی ‌زواره، مهدی خدابخشی، امید عمیدی و سجاد مردانی ترکیب تیم ملی ایران در این مسابقات را تشکیل می‌دهد.

غلامحسن ذوالقدری به عنوان سرپرست، بیژن مقانلو به عنوان سرمربی، مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی به عنوان مربی و سعید مطوری‌نژاد به عنوان پزشک تیم اعزامی کشورمان را همراهی می‌کنند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.