www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۳۰ 1394/11/23

برای حضور در رقابتهای اتریش؛ تیم دو نفره جودو راهی وین شد

جودوکاران کشورمان برای حضور در رقابتهای آزاد اتریش عصر پنجشنبه پاریس را به مقصد وین ترک کردند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بین المللی آزاد اتریش طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو در شهر «ابروارت» برگزار خواهد شد. شهری در جنوب شرق اتریش که به مدت دو روز شاهد رقابت […]

جودوکاران کشورمان برای حضور در رقابتهای آزاد اتریش عصر پنجشنبه پاریس را به مقصد وین ترک کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بین المللی آزاد اتریش طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو در شهر «ابروارت» برگزار خواهد شد. شهری در جنوب شرق اتریش که به مدت دو روز شاهد رقابت برخی از بهترین های جودو جهان خواهد بود.

تیم دو نفره جودو کشورمان که در پی کسب امتیاز برای حضور در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریو است، هفته گذشته در پاریس و روی تاتامی گراند اسلم به مصاف رقبای خود رفت. جواد محجوب و سعید ملایی سه پیروزی و دو باخت به دست آوردند که همین حضور باعث شد تا ملایی در شرایط فعلی سهمیه حود را کسب کرده و جواد محجوب هم در آستانه کسب سهمیه قرار بگیرد.

این دو جودوکار بعد از رقابتهای پاریس در یک اردوی مشترک شرکت و صبح روز گذشته نیز آخرین تمرین خود را در این کمپ تمرینی برگزار کردند. آنها سپس عصر پنجشنبه راهی اتریش شدند تا در رقابتهای آزاد «ابروارت» به دیدار رقبای خود بروند.

همزمان با این مسابقات، رقابتهای آزاد رم در ایتالیا نیز برگزار خواهد شد که پیش بینی می شود برخی از جودوکارانی که هفته قبل در پاریس به روی تاتامی رفتند بعد از حضور در اردوی مشترک پاریس راهی رم شده و در رقابتهای ایتالیا به میدان بروند. برخی دیگر هم در اتریش حضور خواهند داشت.

طبق برنامه ملایی و محجوب بعد از حضور در مسابقات اتریش، در اردوی مشترک بعد از این رقابتها به مدت سه روز تمرین کرده و از آنجا راهی آلمان می شود تا روی تاتامی پهن شده در شهر دوسلدورف به میدان برود.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.