www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:40 1397/02/16

بدشانسی فرشید و ثبت نخستین شکست در کارنامه حرفه ای او !

آسیب دیدگی انگشت رستمی در راند هفتم طعم تلخ شکست را به او چشاند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فرشید رستمی بوکسر ایرانی الاصل جمهوری آذربایجان دیشب در مسابقات حرفه ای بوکس آلمان که در زاکسن برگزار می شد وارد رینگ شد و مبارزه خوبی در برابر دومینیک کوزِل از کشور میزبان به نمایش گذاشت. رستمی در حالی که تا راند هفتم برتر از حریف جوان آلمانی بود با شکستگی انگشت دست مواجه شد و به ناچار از ادامه مبارزه انصراف داد تا نخستین شکست را در کارنامه خود متحمل شود.

رکورد حرفه ای او اکنون ۳ پیروزی و ۱ شکست است. رستمی پس از این اتفاق درباره مبارزه چنین گفت: “متأسفانه امروز در حالی که با برتری کامل تا راند ٧ از حریفم پیش بودم، شکستن انگشتم مانع از ادامه مسابقه شد، و این در حالی است که اگر این اتفاق در راند ١١ یا ١٢ رخ میداد میتوانستم تا اتمام مسابقه بازی را اداره کنم ولی وقوع این اتفاق در راند ٧ چیزی بود به عنوان حکمت که ما از دلیلش بی خبریم. به هر حال سکوت آلمانی ها در سالن دلچسب بود و منتظر دور برگشت این بازی باشید، شرمنده ام که امروز نتوانستم دلیل بر لبخند و شادکامی تان شوم”.

بدین ترتیب فرشید رستمی امیدوار است تا پس از بهبودی در یک مبارزه انتقامی حریف آلمانی را شکست دهد.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.