www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۵ 1394/05/30

با کسب 8 مدال رنگارنگ؛ تهران قهرمان مسابقات نوجوانان کشور شد

در پایان رقابت های جودوی نوجوانان کشور تیم تهران مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سی و پنجمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی ایران روز پنجشنبه و با حضور نوجوانان منتخب سراسر کشور به میزبانی استان سمنان برگزار شد که در پایان، تیم تهران با کسب 3 مدال طلا، یک […]

در پایان رقابت های جودوی نوجوانان کشور تیم تهران مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سی و پنجمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی ایران روز پنجشنبه و با حضور نوجوانان منتخب سراسر کشور به میزبانی استان سمنان برگزار شد که در پایان، تیم تهران با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و 4 برنز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. این قهرمانی با هدایت خوب کادر فنی این تیم: محمد منصوری، محمد رضا لویی مقدم، ابراهیم حمیدی و یزدان غفاری و با حمایت های دلگرم کننده شرکت حفاری شمال و مسئولان ورزشدوست این شرکت حاصل شد.

خراسان رضوی با 2 طلا ، 2 نقره و 3 برنز نایب قهرمان شد، خراسان شمالی شمالی با یک طلا ، 2 نقره و یک برنز در جای سوم ایستاد. همچنین تیم های خوزستان با یک طلا ، 2 طلا و یک نقره ، فارس با یک طلا و 2 برنز ، توابع تهران و البرز با یک نقره ، آذربایجان شرقی با 3 برنز ، لرستان با 2 برنز و مرکزی با یک برنز عناوین چهارم تا دهم را از آن خود کردند.

نفرات برتر اوزان مختلف به این شرح است:

وزن ۴۶- کیلوگرم: ۱- علیرضا توسی (فارس) ۲- محمد مهدی بهروزیان (خوزستان) ۳- کاوس نصیری(فارس) و قاسم کریمی(تهران)

وزن ۵۰- کیلوگرم: ۱- محمد خوشبین(خوزستان) ۲- مجید وحید بریمانلو (خراسان شمالی) ۳- محمد جهان بخشیان(آذربایجان شرقی) و علی اصغر رنجبر(فارس)

وزن ۵۵- کیلوگرم:۱- علی محمدی بریمانلو (خراسان شمالی) ۲- علی قلی پور(خراسان رضوی) ۳-ابوالفضل محمودی(مرکزی) و سجاد اوقانی(آذربایجان شرقی)

وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱-کاظم کریمی(تهران) ۲- مهدی برغمدی(توابع تهران) ۳- مسلم ذاکری( یزد) و رضا پارساپور(خراسان شمالی)

وزن ۶۶- کیلوگرم: ۱- سینا قمی(تهران) ۲- یاسین خورشین(خوزستان) ۳- محمد شمشیری(خراسان رضوی) و علی مولوی مقدم(خوزستان)

وزن ۷۳- کیلوگرم: ۱-جواد مرادی(خراسان شمالی) ۲- امیرحسین عزیزی( خراسان رضوی) ۳- سعید طاهریان(تهران) و مهدی بیرانوند(لرستان)

وزن ۸۱- کیلوگرم: ۱- یاسین تقوی(خراسان رضوی) ۲- قاسم باغچقی(خراسان شمالی) ۳- اشگان عطایی(تهران) و فردین اندريانی(آذربایجان شرقی)

وزن ۹۰- کیلوگرم:۱- حمید رضا ملک زاده(تهران) ۲- سپهر غنچه شمندی(البرز) ۳- قربان اندریانی(آدربایجان شرقی) و فردین شاهباز(خراسان رضوی)

وزن ۹۰+ کیلوگرم:۱- علی پرهیزگار (خراسان رضوی) ۲- امیرحسین اخلاقی(تهران) ۳- هومن هلالی بیدختی(تهران) و فرزین شاهباز(خراسان رضوی)

آخرین اخبار