www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۳ 1394/05/14

با پیشنهاد اداره کل تربیت بدنی تهران و موافقت فدراسیون؛ رئیس هیات تکواندو استان تهران کنار گذاشته شد

رئیس فدراسیون تکواندو با کنارگذاشتن رئیس هیات تهران، علی خلیلی را به عنوان سرپرست این هیات معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سایت فدراسیون تکواندو امروز چهارشنبه از انتخاب سرپرست جدید برای هیات تکواندو خبر داد. در این خبر آمده به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و موافقت فدراسیون تکواندو، علی […]

رئیس فدراسیون تکواندو با کنارگذاشتن رئیس هیات تهران، علی خلیلی را به عنوان سرپرست این هیات معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سایت فدراسیون تکواندو امروز چهارشنبه از انتخاب سرپرست جدید برای هیات تکواندو خبر داد. در این خبر آمده به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و موافقت فدراسیون تکواندو، علی خلیلی به عنوان سرپرست هیات تکواندو استان تهران منصوب شد.

پروسه حذف سهرابی از هیات تکواندو استان تهران از همان زمان انتخابات دی ماه ۹۲ فدراسیون تکواندو آغاز شد. جایی که سهرابی در حمایت از برخورد نامناسب با هادی ساعی از حضور در مجمع انصراف داد.

بعد از حذف زهرا سرو نایب رئیس بانوان طی چند روز اخیر و رایزنی برای انتخاب دبیر، حالا نوبت به سهرابی رسید تا از موفق ترین هیات ورزش استان تهران کنار گذاشته شود.

سهرابی در شرایطی از هیات تکواندو استان تهران کنار گذاشته شده است که چندماه پیش از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای دهمین سال به عنوان هیات برتر معرفی شد. حالا از سوی همین اداره کل پیشنهاد برکناری وی داده می شود؟

به نظر می رسد روند برکناری سهرابی منطقی و طبق روال ورزشی نبود و برخی فشارها باعث شد اداره کل تربیت بدنی تهران برترین رئیس هیات ۱۰ سال اخیر خود را کنار بگذارد و سرپرست جدیدی را معرفی کند.

Lvaco11

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.