www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۳ 1394/05/14

با پیشنهاد اداره کل تربیت بدنی تهران و موافقت فدراسیون؛ رئیس هیات تکواندو استان تهران کنار گذاشته شد

رئیس فدراسیون تکواندو با کنارگذاشتن رئیس هیات تهران، علی خلیلی را به عنوان سرپرست این هیات معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سایت فدراسیون تکواندو امروز چهارشنبه از انتخاب سرپرست جدید برای هیات تکواندو خبر داد. در این خبر آمده به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و موافقت فدراسیون تکواندو، علی […]

رئیس فدراسیون تکواندو با کنارگذاشتن رئیس هیات تهران، علی خلیلی را به عنوان سرپرست این هیات معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سایت فدراسیون تکواندو امروز چهارشنبه از انتخاب سرپرست جدید برای هیات تکواندو خبر داد. در این خبر آمده به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و موافقت فدراسیون تکواندو، علی خلیلی به عنوان سرپرست هیات تکواندو استان تهران منصوب شد.

پروسه حذف سهرابی از هیات تکواندو استان تهران از همان زمان انتخابات دی ماه ۹۲ فدراسیون تکواندو آغاز شد. جایی که سهرابی در حمایت از برخورد نامناسب با هادی ساعی از حضور در مجمع انصراف داد.

بعد از حذف زهرا سرو نایب رئیس بانوان طی چند روز اخیر و رایزنی برای انتخاب دبیر، حالا نوبت به سهرابی رسید تا از موفق ترین هیات ورزش استان تهران کنار گذاشته شود.

سهرابی در شرایطی از هیات تکواندو استان تهران کنار گذاشته شده است که چندماه پیش از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای دهمین سال به عنوان هیات برتر معرفی شد. حالا از سوی همین اداره کل پیشنهاد برکناری وی داده می شود؟

به نظر می رسد روند برکناری سهرابی منطقی و طبق روال ورزشی نبود و برخی فشارها باعث شد اداره کل تربیت بدنی تهران برترین رئیس هیات ۱۰ سال اخیر خود را کنار بگذارد و سرپرست جدیدی را معرفی کند.

Lvaco11

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.