www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۴۶ 1393/10/08

با هدف حفظ سرمایه‌های جودو؛ حضور جودوکاران در رشته های دیگر باید با مجوز فدراسیون جودو همراه باشد

بازی‌های ساحلی آسیا بود که چندی پیش در پوکت تایلند برگزار شد که در این رقابت‌ها، چند جودوکار در رشته‌های جوجیتسو و سامبو شرکت کردند که بیشتر آنها موفق به کسب مدال نیز شدند. حضور جودوکاران در رشته‌های دیگر از این پس، منوط به هماهنگی و اخذ مجوز از سوی فدراسیون جودو امکان‌پذیر خواهد بود. […]

بازی‌های ساحلی آسیا بود که چندی پیش در پوکت تایلند برگزار شد که در این رقابت‌ها، چند جودوکار در رشته‌های جوجیتسو و سامبو شرکت کردند که بیشتر آنها موفق به کسب مدال نیز شدند.

حضور جودوکاران در رشته‌های دیگر از این پس، منوط به هماهنگی و اخذ مجوز از سوی فدراسیون جودو امکان‌پذیر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، کوچ جودوکاران به سایر رشته‌های ورزشی که در سال‌های اخیر شدت یافته، باعث ایجاد حواشی و همچنین خالی ماندن جودوی کشور از سرمایه ها و چهره‌های سرشناس این ورزش المپیکی شده است.

اوج این اتفاق، بازی‌های ساحلی آسیا بود که چندی پیش در پوکت تایلند برگزار شد که در این رقابت‌ها، چند جودوکار در رشته‌های جوجیتسو و سامبو شرکت کردند که بیشتر آنها موفق به کسب مدال نیز شدند.

بعد از این مسابقات، مسائلی بین فدراسیون جودو و مسئولان این قبیل رشته‌ها به وجود آمد که در نهایت، باعث شد گردانندگان فدراسیون جودو آیین نامه‌ای را تصویب کنند که طی آن، ورزشکاران جودو به راحتی نتوانند در مسابقات رشته‌های دیگر حضور پیدا کنند.

بر اساس تصمیم جدید مسئولان فدراسیون جودو، هر جودوکاری که بخواهد وارد رشته دیگر شود، می‌بایست با هماهنگی و اخذ مجوز لازم از سوی این فدراسیون باشد. همچنین مسئولان رشته‌های رزمی دیگر نیز می‌بایست فدراسیون جودو را در جریان برنامه‌های خود در زمینه جذب جودوکاران بگذارند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.