www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۷ 1394/03/08

با شاخص رشد 136 درصدی، فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی در توسعه همگانی اول شد

  معاون توسعه ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان در جمع روسای فدراسیون های ورزشی کشور و در جلسه مشترک با وزیر ورزش و جوانان از رشد ١٣٦ درصدي توسعه ورزش همگانی در فدراسیون ورزش های رزمی و موفقیت این فدراسیون در كسب جايگاه نخست بين تمامي فدراسيون‌هاي كشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری […]

 

معاون توسعه ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان در جمع روسای فدراسیون های ورزشی کشور و در جلسه مشترک با وزیر ورزش و جوانان از رشد ١٣٦ درصدي توسعه ورزش همگانی در فدراسیون ورزش های رزمی و موفقیت این فدراسیون در كسب جايگاه نخست بين تمامي فدراسيون‌هاي كشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بر اساس این گزارش فدراسيون واليبال با رشد ٤٠ درصدي در رتبه دوم و فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي با افزايش ٢٥ درصدي در جايگاه سوم قرار گرفت.  كسب اين دستاورد و ثبت ركوردی بي‌سابقه به همراه جذب طیف قابل توجهی از جوانان به اين فدراسيون مي‌تواند به عنوان ابزاري مهم در راستاي توسعه پايدار بعد همگاني ورزش‌هاي رزمي در كنار جاذبه‌هاي قهرماني در اختيار وزارت ورزش و جوانان به عنوان عالي‌ترين نهاد متولي ورزش كشور قرار گيرد.

سایت فدراسیون ورزش های رزمی با اعلام خبر فوق در ادامه نوشت:  بنا به اذعان معاونت محترم توسعه همگاني” دكتر شعباني بهار”، فدراسيون ورزش‌هاي رزمي به عنوان فدراسيون هدف توسط وزارت ورزش و جوانان شناسايي شده و در راستاي تحقق رسالت نهادينه كردن ورزش در بين خانواده‌ها و جوانان ايراني جايگاهي ويژه در وزارت ورزش و جوانان دارد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.