www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۶ 1393/09/24

با رویکرد مدیریت بحران وارد عرصه شدم؛ گروسی: اگر بهتر از خودم دیدم کنار می روم!

رئیس دانشگاه علمی – کاربردی امام خمینی (ره) که در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کرده، گفت: رویکرد من برای ورود به این عرصه، مدیریت بحران است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، مهلت قانونی برای نام نویسی نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون ورزش های رزمی، هفته گذشته به پایان رسید که […]

رئیس دانشگاه علمی – کاربردی امام خمینی (ره) که در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کرده، گفت: رویکرد من برای ورود به این عرصه، مدیریت بحران است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، مهلت قانونی برای نام نویسی نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون ورزش های رزمی، هفته گذشته به پایان رسید که طی آن، 24 نفر برای حضور در این کارزار انتخاباتی اعلام آمادگی کردند که یکی از نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون ورزش های رزمی، محمد رضا گروسی رئیس دانشگاه علمی – کاربردی امام خمینی و برادر حسین گروسی نماینده مردم هشتگرد، ملارد و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی است.

گروسی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، در این خصوص گفت: بنده سابقه طولانی در ورزش های رزمی دارم. من کونگ فو کار می کردم و در حال حاضر نیز عضو کمیته فنی گوجوریو کاراته هستم.

وی در مورد این که فدراسیون ورزش های رزمی در سال های اخیر با مشکلات فراوانی روبرو بوده است، اظهار داشت: باید در این زمینه مدیریت بحران داشت و من نیز با این رویکرد وارد صحنه شدم.

کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون ورزش های رزمی در پایان درباره احتمال کناره گیری خود به نفع یکی دیگر از کاندیداها تصریح کرد: بنده قصد چنین کاری را ندارم. اما اگر فرد دیگری را بهتر از خودم ببینم، به نفع وی کناره گیری خواهم کرد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.