www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۲ 1394/01/25

با خلف وعده اسپانسر؛ تهدید قهرمان نیم فصل اول به کناره گیری از لیگ کاراته/ قمی ها قید قهرمانی را می زنند!

سرمربی تیم آذر خودرو نوین قم گفت:اگر تا روز برگزاری نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته اسپانسر باشگاه به وعده مالی خود عمل نکند،در مسابقات شرکت نخواهیم کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، غلامرضا دباغیان افزود: ورزشکاران تیم ما تصمیم گرفتند در صورت عدم پرداخت مطالباتشان از سوی اسپانسر در نیم فصل دوم لیگ کاراته […]

سرمربی تیم آذر خودرو نوین قم گفت:اگر تا روز برگزاری نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته اسپانسر باشگاه به وعده مالی خود عمل نکند،در مسابقات شرکت نخواهیم کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، غلامرضا دباغیان افزود: ورزشکاران تیم ما تصمیم گرفتند در صورت عدم پرداخت مطالباتشان از سوی اسپانسر در نیم فصل دوم لیگ کاراته شرکت نکنند.
وی ادامه داد: قرار بود تا اواخر اسفندماه 25 درصد از قرارداد بچه ها پرداخت شود اما متاسفانه این امر میسر نشد و خیری هم از سرپرست اسپانسر تیم نیست.
سرمزبی سابق تیم ملی بزرگسالان کاراته تصریح کرد: به عنوان قهرمان نیم فصل اول مسابقات سوپر لیگ از اسپانسر انتظاری بیش از اینها داشتیم اما آنها خلف وعده کردند و این موضوع حضور ما در دور برگشت لیگ را در حاله ای از ابهام قرار داد.
دباغیان با اشاره به اینکه حق را به ورزشکاران تیمش می دهد، گفت:آنها تلاش می کنند و توقع دارند تا به حق و حقوق خود برسند اما هیچ اثری از پول در تیم ما از سوی اسپانسر دیده نمی شود.
وی در پایان عنوان کرد: تا این لحظه تصمیم اعضای تیم ما شرکت نکردن در نیم فصل دوم مسابقات است، مگر اینکه در روزهای باقی مانده شرایط تغییر کند.
دور برگشت مسابقات سوپر لیگ کاراته از 28 فروردین ماه جاری برگزار می شود و باید دید تیم آذر خودرو نوین قم که قهرمانی نیم فصل اول را یدک می کشد در این مسابقات حضور پیدا می کند یا خیر؟

آخرین اخبار