www.khabarrazmavar.ir

بهرامی و خوش‌قدم مربیان تیم ملی کاراته بانوان شدند،

شناسه خبر : ۱۳:۱۵ 1395/12/03

باقری: در بازیهای کشورهای اسلامی پرقدرت شرکت می‌کنیم

به پیشنهاد نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته، لیلا بهرامی و سمانه خوش‌قدم بعنوان مربیان تیم ملی کاراته معرفی شدند.

به گزرش پایگاه خبری رزم آور ، افسانه باقری، نایب رییس بانوان، در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته، از انتخاب مربیان تیم ملی رده سنی بزرگسالان خبر داد و گفت: با بررسی های انجام شده، در نهایت سمانه خوش‌قدم به همراه لیلا بهرامی بعنوان مربیان تیم‌ملی بانوان کار خود را برای بازیهای کشورهای اسلامی آغاز خواهند کرد.

وی تصریح کرد: روز پنجشنبه، انتخابی مرحله دوم تیم ملی کاراته با عدالت و شفافیت برگزار می‌شود تا اردونشینان تیم ملی برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا مشخص شوند و از همه رسانه‌ها دعوت می‌کنیم تا این رقابت‌ها را از نزدیک نظاره‌گر باشند. در خصوص زمانبندی اردوهای تیم ملی هفته آینده جلسه‌ای با کادرفنی خواهیم داشت، اما آغاز جدی اردوها برای شرکت در رویدادهای پیش رو از ابتدای سال ۹۶ خواهد بود.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته اظهار داشت: در دوره قبل بازیهای کشورهای اسلامی، کاراته بانوان موفق به کسب ۲ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز شد و تلاش می‌کنیم تا در این دوره از مسابقات هم پرقدرت ظاهر شویم. تیم‌های مصر، ترکیه، اندونزی و مالزی کاراته‌کاهای خوبی در اختیار دارند و از قدرت‌های برتر کاراته جهان هستند، ضمن اینکه تیم‌ملی کاراته بانوان آذربایجان هم به واسطه میزبانی می تواند خطرساز باشد.

باقری در پایان خاطرنشان کرد: کادرفنی تیم های ملی نوجوانان و جوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیایی قزاقستان در ابتدای سال آینده و پیش از انجام انتخابی های تیم ملی معرفی می شوند.

آخرین اخبار