www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۵ 1393/08/24

بازی‌های آسیایی ساحلی – تایلند ؛ اعضای تیم ملی کوراش رقبای خود را شناختند

مراسم قرعه کشی رقابتهای کوراش در چهارمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا برگزار شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند. چهارمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا روز جمعه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز شد و اعضای تیم ملی ایران از امروز شنبه به دیدار رقبای خود می‌روند. به گزارش “رزم نیوز” به نقل از […]

مراسم قرعه کشی رقابتهای کوراش در چهارمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا برگزار شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

چهارمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا روز جمعه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز شد و اعضای تیم ملی ایران از امروز شنبه به دیدار رقبای خود می‌روند.

به گزارش “رزم نیوز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، بر همین اساس عصر جمعه مراسم قرعه رقابتهای کوراش برگزار شد و طی آن 5 عضو تیم ملی کشورمان رقبای خود را شناختند. در وزن 66- کیلوگرم قنبرعلی قنبر دور نخست به دیدار نماینده هند می‌رود و در صورت برتری باید با برنده مبارزه ژاپن و تاجیکستان پیکار کند. در وزن 73- کیلوگرم هادی قدیمی نماینده ویتنام را دور نخست پیش رو دارد و سپس با برنده دیدار ژاپن و هند مبارزه می‌کند.

الیاس علی اکبری در وزن 81- کیلوگرم دور نخست به دیدار حریفی از افغانستان می‌رود و سپس با یکی زا کوراش کاران لبنان، ازبکستان یا ترکمنستان پیکار خواهد کرد. در وزن 90- کیلوگرم علی دهقان پس از استراحت در مرحله نخست به دیدار برنده افغنستان و هند می‌رود. حمید قلی هم در وزن 90+ کیلوگرم در اولین دیدار باید با نماینده افغانستان مبارزه کند.

چهارمین دوره بازی‌های ساحلی آسیایی از امروز23 آبان‌ تا 4 آذر در پوکت تایلند برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.