www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:04 1393/09/15

بازگشت موی تای به فدراسیون ورزش های رزمی در هاله ای از ابهام؟! علیپور: تابع تصمیمات وزارت ورزش هستیم

در شرایطی که بیش از یک سال است نامه بازگشت موی تای به فدراسیون ورزش های رزمی در فدراسیون انجمن ها موجود است، تاکنون اقدامی برای انتقال این ورزش رزمی مدال آور به فدراسیون ورزش های رزمی صورت نگرفته است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، موی تای نزدیک 3 سال قبل و به واسطه ارتباطاتی […]

در شرایطی که بیش از یک سال است نامه بازگشت موی تای به فدراسیون ورزش های رزمی در فدراسیون انجمن ها موجود است، تاکنون اقدامی برای انتقال این ورزش رزمی مدال آور به فدراسیون ورزش های رزمی صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، موی تای نزدیک 3 سال قبل و به واسطه ارتباطاتی خارج از محدوده ورزش، از فدراسیون ورزش های رزمی به فدراسیون انجمن های ورزشی انتقال یافت که البته در اواخر دوره ریاست جواد نصیری بر انجمن موی تای، خبرهایی شنیده شد مبنی بر این که این انجمن به فدراسیون ورزش های رزمی بازخواهد گشت و حتی نامه رسمی در این باره نیز به دفتر ریاست فدراسیون انجمن ها ارسال شد. اما در این یک سال و اندی، هنوز این کار انجام نشده و موی تای همچنان در فدراسیون انجمن ها به کار خود ادامه می دهد.

محمد علیپور در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز در این خصوص گفت: نامه انتقال موی تای به فدراسیون ورزش های رزمی موجود است، اما تاکنون هیچ دستور رسمی و جدید دیگری به ما ابلاغ نشده است.

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی ادامه داد: در مورد هرگونه انتقال و جابجایی، ما تابع تصمیمات وزارت ورزش و جوانان هستیم و هر دستوری که از وزارتخانه به ما ابلاغ شود، آن را انجام خواهیم داد.

آخرین اخبار

جیپسی کینگ در هشت ضلعی UFC
جیپسی کینگ در هشت ضلعی UFC
تایسون فیوری خواهان یک مبارزه در قفس یو اف سی با شرایط خاص است؛ یک مبارزه با قوانین بوکس ولی با دستکش MMA !
کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
مک گرگور در همان لحظات آغازین راند اول کار دونالد سرونی را تمام‌ کرد.