www.khabarrazmavar.ir

جواد بدنبال حضور در المپیک توکیو

شناسه خبر : ۱۴:۴۵ 1398/06/24

بازگشت جواد محجوب به ایران بعد از تماس رئیس فدراسیون جودو!

بعد از تماس تلفنی رئیس فدراسیون جودو با جواد محجوب، این جودوکار به ایران بازمی گردد و برای کسب سهمیه المپیک تلاش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جواد محجوب قهرمان سنگین وزن جودوی ایران که مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا و مدال های  خوش رنگی را در مسابقات مختلف گرندپری، گرنداسلم و تورنمنت های مهم بین المللی در کارنامه خود دارد و رنکینگ المپیکی او تا ۱۲ هم آمده بود، پیش از این به دلیل علایق شخصی، تصمیم داشت جودو را رها کرده و شانس خود را در مسابقات حرفه ای (ام.ام.ای) بیازماید.

او به همین دلیل مدتی است که ایران را ترک کرده و در کشور کانادا حضور دارد.

 با توجه به نیاز رشته المپیکی جودو در ایران برای بازگشت جواد محجوب، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون ایران با این ورزشکار به صورت تلفنی صحبت کرد و محجوب نیز موافقت خود را برای بازگشت به ایران اعلام کرد.

او طبق صحبتی که با رئیس فدراسیون جودو ایران ، قول داد که زیر پرچم ایران در این مدت باقی مانده تا المپیک ۲۰۲۰ برای کسب سهمیه بجنگد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.