www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:45 1398/02/24

بازدید وزیر تعاون و کار و صالحی امیری از اردوی تیم ملی کاراته

محمد شریعتمداری وزیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رضا صالحی امیری از اردوی تیم ملی کاراته پیش از اعزام به لیگ جهانی کاراته وان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان سری “آ” ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت ماه به میزبانی استانبول ترکیه برگزار خواهد شد که مردان و بانوان کاراته ایران برای حضور در این رقابت‌ها این روزها در حال تمرین کردن هستند.

محمد شریعتمداری وزیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با حضور در محل آکادمی ملی المپیک با اعضای تیم‌های ملی کاراته مردان و زنان کشورمان دیدار و گفتگو کردند.

با دعوت سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی که کارمند سازمان تأمین اجتماعی است،  شریعتمداری در اردوی تیم ملی کاراته کشورمان حضور یافت و حمایت ‌های خود را از یاران هروی اعلام کرد.

با تلاش‌های هروی، شریعتمداری چندی پیش از اعضای تیم ملی نیز تقدیر کرده بود. سرمربی تیم ملی به همراه سعید حسنی دیگر عضو کادر فنی کارمند تأمین اجتماعی و اعضای تیم ملی نیز بیمه شده تأمین اجتماعی هستند.

تیم ملی کاراته کشورمان روز چهارشنبه برای حضور در دومین مرحله لیگ جهانی سری آ راهی ترکیه خواهد شد.

آخرین اخبار

هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر قابلیت‌های فنی ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده در رقابت برای کسب سهمیه المپیک، گفت: بزرگترین درد برای ما این است که نمی‌توانیم هر دوی آن‌ها را در المپیک داشته باشیم.