www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۳ 1399/09/26

بازدید دکتر علی‌نژاد از اردوی تیم ملی بوکس

دکتر مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز (چهارشنبه) آخرین روز از مرحله پنجم تمرینات تیم ملی بوکس ایران، معاون وزارت ورزش با حضور در سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب از تمرینات تیم ملی بوکس بازدید کرد.

او در صحبت با حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران، شرایط تیم ملی را جویا شد.

دکتر علی‌نژاد اظهار داشت: خوشحالم که انتخابات ریاست فدراسیون جهانی بوکس برگزار شد و این رشته پس از مدتها به نظم خوبی در سراسر دنیا رسید. امیدوارم ارتباط خوب حسین ثوری با کرملوف باعث شود بوکس کشورمان صاحب جایگاه ویژه ای در آسیا و جهان شود.

وی افزود: بوکس یکی از رشته‌هایی است که خیلی روی آن حساب می‌کنیم و امیدوارم با هدایت علیرضا استکی بتوانیم در المپیک توکیو و بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ نتایجی در خور نام بوکس ایران کسب کنیم.

در ادامه حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس گفت: تیم ملی بوکس در حال پوست اندازی است و ما رنگین‌کمانی از استانهای مختلف را در اردو داریم. از توجهات دکتر علی‌نژاد تشکر می‌کنم و امیدوارم حمایت‌ها از فدراسیون بوکس ادامه داشته باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش رو عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

در پایان هم علیرضا استکی توضیحاتی در خصوص شرایط فنی تیم ملی به معاون وزارت ورزش و جوانان ارائه داد.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در سطح جهان که قرار است اردیبهشت ماه در پاریس برگزار شود، خود را آماده می‌کند.

تیم کشورمان پیش از این در مسابقات سطح آسیا توسط دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی به دو سهمیه المپیک توکیو دست یافته است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.