www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:23 1399/09/26

بازدید دکتر علی‌نژاد از اردوی تیم ملی بوکس

دکتر مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز (چهارشنبه) آخرین روز از مرحله پنجم تمرینات تیم ملی بوکس ایران، معاون وزارت ورزش با حضور در سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب از تمرینات تیم ملی بوکس بازدید کرد.

او در صحبت با حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران، شرایط تیم ملی را جویا شد.

دکتر علی‌نژاد اظهار داشت: خوشحالم که انتخابات ریاست فدراسیون جهانی بوکس برگزار شد و این رشته پس از مدتها به نظم خوبی در سراسر دنیا رسید. امیدوارم ارتباط خوب حسین ثوری با کرملوف باعث شود بوکس کشورمان صاحب جایگاه ویژه ای در آسیا و جهان شود.

وی افزود: بوکس یکی از رشته‌هایی است که خیلی روی آن حساب می‌کنیم و امیدوارم با هدایت علیرضا استکی بتوانیم در المپیک توکیو و بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ نتایجی در خور نام بوکس ایران کسب کنیم.

در ادامه حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس گفت: تیم ملی بوکس در حال پوست اندازی است و ما رنگین‌کمانی از استانهای مختلف را در اردو داریم. از توجهات دکتر علی‌نژاد تشکر می‌کنم و امیدوارم حمایت‌ها از فدراسیون بوکس ادامه داشته باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش رو عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

در پایان هم علیرضا استکی توضیحاتی در خصوص شرایط فنی تیم ملی به معاون وزارت ورزش و جوانان ارائه داد.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در سطح جهان که قرار است اردیبهشت ماه در پاریس برگزار شود، خود را آماده می‌کند.

تیم کشورمان پیش از این در مسابقات سطح آسیا توسط دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی به دو سهمیه المپیک توکیو دست یافته است.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.