www.khabarrazmavar.ir

دیدار صالحی‌امیری با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک

شناسه خبر : ۱۳:۰۰ 1398/07/06

باخ: اتفاقات اخیر جودو نباید سیاسی شود

رئیس کمیته المپیک ایران با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک،  رضا صالحی امیری در راستای افزایش ارتباطات و تعاملات بین المللی ورزشی از بدو حضور خود در راس کمیته ملی المپپک تاکنون، برای چندمین بار با توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست ۳۰ دقیقه‌ای توماس باخ ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خوشحالی از تصمیمات اخیر مسئولان ورزش ایران در راستای فراهم سازی حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: از تصمیمی که گرفتید، بسیار خوشحالم. بدون شک این گام بزرگی است که باعث افزایش جامعه آماری زنان ایرانی در مسابقات و  بالطبع مدال آوری بیشتر آنان در رویدادهای بین المللی خواهد شد، لذا جا دارد که از مسئولان ورزشی ایران تشکر کنم.

باخ درباره اتفاقات اخیر جودو نیز گفت: به طور کامل در جریان هستم و معتقدم این مسئله نیاز به بررسی همه جانبه دارد، ولی چیزی که بر روی آن تاکید دارم این است که این موضوع به هیچ وجه نباید سیاسی شود. تاکنون راجع به این موضوع هیچ قضاوتی نکرده و نمی‌کنم و ضمن درک مشکلات شما معتقدم این مسائل به  مرور زمان قابل بررسی و رفع خواهد بود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.