www.khabarrazmavar.ir

دیدار صالحی‌امیری با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک

شناسه خبر : 13:00 1398/07/06

باخ: اتفاقات اخیر جودو نباید سیاسی شود

رئیس کمیته المپیک ایران با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک،  رضا صالحی امیری در راستای افزایش ارتباطات و تعاملات بین المللی ورزشی از بدو حضور خود در راس کمیته ملی المپپک تاکنون، برای چندمین بار با توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست ۳۰ دقیقه‌ای توماس باخ ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خوشحالی از تصمیمات اخیر مسئولان ورزش ایران در راستای فراهم سازی حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: از تصمیمی که گرفتید، بسیار خوشحالم. بدون شک این گام بزرگی است که باعث افزایش جامعه آماری زنان ایرانی در مسابقات و  بالطبع مدال آوری بیشتر آنان در رویدادهای بین المللی خواهد شد، لذا جا دارد که از مسئولان ورزشی ایران تشکر کنم.

باخ درباره اتفاقات اخیر جودو نیز گفت: به طور کامل در جریان هستم و معتقدم این مسئله نیاز به بررسی همه جانبه دارد، ولی چیزی که بر روی آن تاکید دارم این است که این موضوع به هیچ وجه نباید سیاسی شود. تاکنون راجع به این موضوع هیچ قضاوتی نکرده و نمی‌کنم و ضمن درک مشکلات شما معتقدم این مسائل به  مرور زمان قابل بررسی و رفع خواهد بود.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.