www.khabarrazmavar.ir

دیدار صالحی‌امیری با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک

شناسه خبر : 16673 ۱۳:۰۰ ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

باخ: اتفاقات اخیر جودو نباید سیاسی شود

رئیس کمیته المپیک ایران با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک،  رضا صالحی امیری در راستای افزایش ارتباطات و تعاملات بین المللی ورزشی از بدو حضور خود در راس کمیته ملی المپپک تاکنون، برای چندمین بار با توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست ۳۰ دقیقه‌ای توماس باخ ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خوشحالی از تصمیمات اخیر مسئولان ورزش ایران در راستای فراهم سازی حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: از تصمیمی که گرفتید، بسیار خوشحالم. بدون شک این گام بزرگی است که باعث افزایش جامعه آماری زنان ایرانی در مسابقات و  بالطبع مدال آوری بیشتر آنان در رویدادهای بین المللی خواهد شد، لذا جا دارد که از مسئولان ورزشی ایران تشکر کنم.

باخ درباره اتفاقات اخیر جودو نیز گفت: به طور کامل در جریان هستم و معتقدم این مسئله نیاز به بررسی همه جانبه دارد، ولی چیزی که بر روی آن تاکید دارم این است که این موضوع به هیچ وجه نباید سیاسی شود. تاکنون راجع به این موضوع هیچ قضاوتی نکرده و نمی‌کنم و ضمن درک مشکلات شما معتقدم این مسائل به  مرور زمان قابل بررسی و رفع خواهد بود.

آخرین اخبار

آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
محمد پارسایی آخرین نماینده بوکس ایران در چارچوب مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده تاجیکستان خواهد رفت.
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
کمتر از دو ماه تا برگزاری مبارزه دیدنی قهرمانی سنگین وزن جهان بین آنتونی جاشوا و اندی رویز فاصله داریم.