www.khabarrazmavar.ir

رقابت های بوکس جاده ابریشم-باکو

شناسه خبر : ۲۲:۵۱ 1395/12/27

ایران با کسب یک طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سوم ایستاد

تیم ملی بوکس ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سومی تورنمنت بین المللی جاده ابریشم در باکو ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نهمین دوره تورنمنت جاده ابریشم از روز سه شنبه هفته جاری با حضور بوکسورهای ۱۰۰ تیم به میزبانی شهر «باکو» جمهوری آذربایجان آغاز شد و تیم ایران با هشت بوکسور در این رقابت ها به میدان رفت.

امروز (جمعه) و در روز پایانی، «ایمان رمضان پور» بوکسور جوان کشورمان در دیدار نهایی وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم بر نماینده میزبان غلبه کرد و سزاوارانه، مدال طلا را برگردن آویخت.
در وزن ۴۹ کیلوگرم «امید احمدی صفا» برای کسب مدال طلا با «ابراهیموف» ازبسکتانی روبرو شد و با قضاوت یکطرفه داوران به مدال نقره رسید.
پیش از این، «شاهین موسوی» در ۷۵ کیلوگرم و «سالار غلامی» در ۹۱ کیلوگرم به دو مدال برنز رسیده بودند.
با این اوصاف تیم ملی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سومی این رقابت ها ایستاد. جمهوری آذربایجان و قزاقستان اول و دوم شدند.

امید احمدی صفا (۴۹ کیلوگرم)، سجاد محمدپور (۵۲ کیلوگرم)، راغب البوشوکه (۶۰ کیلوگرم)، دانا اسماعیل زاده (۶۴ کیلوگرم)، سجاد کاظم زاده (۶۹ کیلوگرم)، شاهین موسوی (۷۵ کیلوگرم)، سالار غلامی (۹۱ کیلوگرم) و ایمان رمضان پور (+۹۱ کیلوگرم) اعضای تیم بوکس کشورمان در مسابقات جاده ابریشم بودند.
باربارو فرناندز خیمنز (سرمربی) و علی مظاهری (مربی) هدایت مشتزنان کشورمان را برعهده داشتند.
بوکسورهای کشورمان به منظور حضور در بازی های کشورهای اسلامی و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا، آماده می شوند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.