www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۱ 1393/09/09

اگر مدرک مستند دارند رو کنند؛ سلیمی: در هیچ انتخابی حق کاراته‌کاها ضایع نشده است

در چند ماه گذشته فقط یک دوره رقابت انتخابی برگزار شد که برای بازی های آسیایی اینچئون بود. این انتخابی در حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد تا هیچ حرف و حدیثی باقی نماند. رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته گفت: هر کسی هر نوع مدرکی در مورد حق خوری داوران در انتخابی ها دارد، […]

در چند ماه گذشته فقط یک دوره رقابت انتخابی برگزار شد که برای بازی های آسیایی اینچئون بود. این انتخابی در حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد تا هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته گفت: هر کسی هر نوع مدرکی در مورد حق خوری داوران در انتخابی ها دارد، می تواند آن را ارائه دهد تا در صورت قطعی شدن ادعای دوستان، با داوران خاطی برخورد لازم صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، چندی پیش سعید احمدی نفر دوم مسابقات جهانی کاراته در سال 2012 در گفت‌وگوی، از اسنادی خبر داد که طبق آنها، 3 داور کاراته کشورمان در مسابقات انتخابی اخیر، حق خوری‌های فاحشی بر علیه بعضی از ملی‌پوشان داشته‌اند. احمدی این را هم اعلام کرد که وی و برخی از ملی‌پوشان، به زودی شکایت‌نامه‌ای را علیه این 3 داور تنظیم و به مراجع قضایی تسلیم خواهند کرد.

جواد سلیمی درخصوص صحبت‌های اخیر سعید احمدی اظهار داشت: احمدی در جریان مسابقات جهانی آلمان نیز این موضوع را به من گفت، اما اسمی از آن 3 داور به زبان نیاورد. من هم به او گفتم هرکسی هر سند و مدرک مستندی دارد، می‌تواند ارائه دهد تا در صورتی که ادعاها ثابت شود، با داوران خاطی برخورد کنیم.

وی افزود: این چند ملی‌پوش به هر دادگاهی که بروند و شکایت کنند، باز هم نظر بنده و کمیته‌داوران را نیز جویا خواهند شد بنابراین، بهتر است ابتدا مساله خود را با ما در میان بگذارند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته، با رد هرگونه حق‌خوری بر علیه برخی کاراته‌کاها در مسابقات انتخابی ماه‌های اخیر، خاطرنشان کرد: به جرأت می‌توانم بگویم در هیچ انتخابی، حق‌خوری صورت نگرفته است. از سوی دیگر، یک نکته مهم را نیز باید در نظر داشت و آن اینکه، در چند ماه گذشته فقط یک دوره رقابت انتخابی برگزار شد که برای بازی‌های آسیایی اینچئون بود. این انتخابی در حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد تا هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

سلیمی در پایان در مورد نتایج آزمون‌داوری که در جریان مسابقات جهانی آلمان برگزار شد، گفت: 3 داور کشورمان در این آزمون شرکت کردند که متاسفانه نتوانستند نمرات لازم را کسب کنند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.