www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:53 1399/07/08

انتصاب ساعی به عنوان عضو هیأت رئیسه انجمن تکواندو ناشنوایان

هادی ساعی قهرمان پیشین تکواندو ایران و جهان به عنوان هیات رئیسه انجمن تکواندو ناشنوایان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، در جلسه ای با حضور دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، زهرا داودی نایب رئیس بانوان،  غلامرضا عزیزی رئیس انجمن تکواندو ناشنوایان و اعضای کمیته فنی فدراسیون، احکام صادره از سوی رئیس و دبیر فدراسیون برای اعضای انجمن تکواندو ناشنوایان اهدا گردید.

دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به شرایط موجود و دوری ورزشکاران از میادین اظهار داشت: خوشبختانه انجمن تکواندو با پیگیری های رئیس انجمن، در حفظ آمادگی ورزشکاران و برگزاری دوره های مجازی موفق عمل کرده و امیدواریم با ادامه این روند قهرمانان تکواندو ناشنوایان در سطح مطلوب آمادگی جسمانی قرار داشته باشند.

غلامرضا عزیزی رئیس انجمن تکواندو ناشنوایان نیز گزارشی از فعالیت های انجمن در ۶ ماهه اول و برگزاری دوره های مجازی ارائه و از حضور افراد با تجربه در عرصه تکواندو به ویژه هادی ساعی قهرمان المپیک در هیأت رئیسه انجمن تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه جلسه و پس از بیان نقطه نظرات افراد حاضر، اعضای انجمن تکواندو ناشنوایان  را با دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.

بر اساس احکام صادره هادی ساعی (عضو هیأت رئیسه و شورای فنی)، محمد کرمی (عضو کمیته آموزش و مربیان)، هومن مهیمن، خدایار نورانی و احد جعفری (عضو هیأت رئیسه)، محسن سلطانی راد (دبیرو عضو شورای فنی)، حسن حاتمی (مسئول کمیته مسابقات و داوران)، پریسا خانی، بهزاد امیری و مرضیه خوش احوال (عضو شورای فنی)، زهرا شهریاری (مسئول کمیته پرورش استعداد) و رضا رمضانی (مسئول روابط عمومی) انجمن منصوب شدند.

لازم بذکر است هادی ساعی با توجه به همزمانی جلسه فوق با نشست کمیته ملی المپیک در این جلسه حضور نداشت.

آخرین اخبار

روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.