www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۵ 1394/01/22

انتخابات کنفدراسیون آسیا – آلماتی؛ سفر ناطق‌نوری به قزاقستان/ ایران با 3 کاندیدا در انتخابات آسیا

رئیس فدراسیون بوکس برای حضور در انتخابات کنفدراسیون آسیا راهی قزاقستان شد. به گزارش “رزم نیوز” ، انتخابات کنفدراسیون بوکس آسیا فردا (یکشنبه 23 فروردین‌ماه جاری) در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود که از ایران هم 3 نماینده در این انتخابات حضور پیدا می‌کنند. امروز (شنبه) و فردا یکشنبه جلسه کمیته اجرایی آسیا و انتخابات کنفدراسیون […]

رئیس فدراسیون بوکس برای حضور در انتخابات کنفدراسیون آسیا راهی قزاقستان شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، انتخابات کنفدراسیون بوکس آسیا فردا (یکشنبه 23 فروردین‌ماه جاری) در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود که از ایران هم 3 نماینده در این انتخابات حضور پیدا می‌کنند.
امروز (شنبه) و فردا یکشنبه جلسه کمیته اجرایی آسیا و انتخابات کنفدراسیون بوکس آسیا در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود که احمد ناطق‌نوری رئیس فدراسیون بوکس، روح‌الله حسینی نایب‌رئیس و همایون اردلان رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون در این انتخابات حضور خواهند داشت.

هم اکنون در کنفدراسیون بوکس آسیا ایران 3 نماینده دارد که ناطق‌نوری عضو کمیته اجرایی، همایون اردلان عضو هیات ژوری و رئیس کمیته داوران غرب آسیا و حسین نهرودی عضو کمیته مربیان هستند.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.