www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۱۳ 1402/02/23

امیر علی اکبری عازم مسکو شد

فایتر ایرانی سازمان وان چمپیونشیپ برای برگزاری کمپ تمرینی دو هفته ای عازم مسکو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن ایرانی حال حاضر سازمان وان چمپیونشیپ که در دو مسابقه اخیر خود موفق شد حریفان خود را شکست دهد، با نزدیک شدن به زمان مبارزه بعدی خود، عازم کمپ تمرینی خارج کشور شده است تا تمرینات خود را در کمپ تمرینی «استریلا» در شهر مسکو روسیه پیگیری کند.

علی اکبری در گفتگو با رزم آور در این باره اظهار داشت: با توجه به برنامه های تمرینی و جهت آمادگی بیشتر برای مبارزه پیش رو به مسکو آماده ام تا به مدت دو هفته تمرینات خودم را در کمپ استریلا با دیگر فایتر های مطرح حاضر در این کمپ انجام دهم.

فایتر ایرانی وان چمپونشیپ در رابطه با زمان مسابقه بعدی خود گفت: من تمرینات خودم را طبق برنامه جلو می برم و منتظر تصمیم سازمان برای زمان مسابقه بعدی هستم.

امیر علی اکبری در پاسخ به این سوال که حریف بعدی کریل گرینشکو فایتر بلاروسی خواهد بود یا شخص دیگری،گفت: من این فایتر را به مبارزه دعوت کردم و این مبارز هم ظاهرا پاسخ مثبت داد اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست و تصمیم نهایی با سازمان است و احتمال دارد یک فایتر دیگر را معرفی کنند و همه چیز بسته به تصمیم سازمان وان چمپیونشیپ است.

آخرین اخبار