www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۸ 1395/01/28

اكرم خدابنده از کسب سهميه المپيك بازماند

تكواندوكار سنگين وزن تيم بانوان ايران با شکست مقابل حريف فيليپينى خود از راهيابى به ديدار نهايى و کسب سهميه المپيك بازماند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  رقابتهاي كسب سهميه المپيك در قاره آسيا بامداد امروز با حضور ٩٧ تكواندوكار از ٣۸ كشور به ميزباني فيليپين در مانيل آغاز شد. دروزن ۶۷+  کیلوگرم ۵ تکواندکار […]

تكواندوكار سنگين وزن تيم بانوان ايران با شکست مقابل حريف فيليپينى خود از راهيابى به ديدار نهايى و کسب سهميه المپيك بازماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  رقابتهاي كسب سهميه المپيك در قاره آسيا بامداد امروز با حضور ٩٧ تكواندوكار از ٣۸ كشور به ميزباني فيليپين در مانيل آغاز شد. دروزن ۶۷+  کیلوگرم ۵ تکواندکار برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کردند که نماینده کشورمان دور نخست استراحت داشت.

اكرم خدابنده با این قرعه استراحت راهی مرحله نیمه نهایی شد و برای کسب سهمیه باید با برتری مقابل نماینده کشور میزبان به دیدار نهایی صعود می کرد که با شکست در این دیدار از این مهم بازماند.

راند اول این دیدار یک بر صفر به سود حریف فیلیپینی به پایان رسید. دو اخطاری که سرداور به خدابنده داد این امتیاز را برای حریف به ارمغان آورد. در ابتدای راند دوم هم نماینده میزبان اخطار گرفت تا نتیجه کار یک بر یک مساوی شود. در ادامه همین راند ۲ دفاع مشت متوالی و در پی آن اجرای تکنیک از سوی «کریستی» نتیجه را در پایان راند دوم شش بر یک به سود وی تغییر داد.

راند سوم با اخطار متوالی سرداور به دو تکواندوکار آغاز شد. حریف فیلیپین که به شدت از سوی تعداد پرشمار تماشاگران حاضر در سالن حمایت می شد در نهایت ۱۰ بر ۳ صاحب پیروزی شد تا نماینده کشورمان از دست يابی به سهمیه المپیک بازبماند. به نظر می رسد خدابنده آسیب دیده بود که در طول سه راند موفق به کسب امتیاز نشد.

تكواندو ايران پيش از اين در بخش مردان توسط عاشورزاده، خدابخشي و مرداني سه سهميه المپيك كسب كرده بود.كيميا عليزاده در وزن ٥٧ كيلوگرم فردا يكشنبه براي كسب پنجمين سهميه المپيك در تكواندو تلاش مي كند.

منبع:خبرگزاری مهر

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.