www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۸ 1394/08/16

افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

بیست و یکمین دوره نمایشگاه مطبوعات با حضور بالغ بر ۷۰۰ رسانه از صبح امروز در مصلای تهران آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این نمایشگاه از دقایقی پیش (۹ صبح امروز) به صورت رسمی فعالیت خود را در شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز کرد و آئین رسمی افتتاحیه […]

بیست و یکمین دوره نمایشگاه مطبوعات با حضور بالغ بر ۷۰۰ رسانه از صبح امروز در مصلای تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این نمایشگاه از دقایقی پیش (۹ صبح امروز) به صورت رسمی فعالیت خود را در شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز کرد و آئین رسمی افتتاحیه این نمایشگاه هم فردا یکشنبه با حضور رئیس جمهور در بالکن شبستان برگزار خواهد شد. این سومین نمایشگاهی است که در دولت تدبیر و امید برگزار می‌شود. شعار نمایشگاه امسال «نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه» است.
ماهنامه رزم آور و پایگاه خبری رزم نیوز از خوانندگان و علاقه مندان دعوت می کند از امروز تا روز ۲۲ آبان ماه از غرفه رزم آور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات واقع در غرفه ۶۵ طبقه اول شبستان مصلای امام خمینی (ره) تهران بازدید نمایید.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.