www.khabarrazmavar.ir

هر فایتر 25 میلیون، هر مربی 20 میلیون تومان!

شناسه خبر : ۰۸:۳۷ 1398/04/17

اعضای تیم ملی موی تای با هزینه شخصی به جهانی تایلند می روند/ عظیمی: شاید تیم را اعزام نکنیم

تیم های ملی مردان و زنان کشورمان در حالی به مسابقات جهانی تایلند اعزام خواهند شد که هزینه این سفر را از جیب خود پرداخت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رقابت های جهانی موی تای اواخر تیر ماه جاری به میزبانی شهر بانکوک برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات، تیم های مردان و زنان کشورمان نیز راهی شرق دور خواهند شد که البته با ترکیبی ناقص راهی این پیکارها می شوند.

براساس شنیده های موثق، نفرات اعزامی بایستی هزینه این سفر را شخصا پرداخت کنند. به این شکل که ورزشکاران نفری ۲۵ میلیون تومان و مربیان نفری ۲۰ میلیون تومان متقبل خواهند شد.

در همین رابطه، با دکتر ” شهرام عظیمی ” سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی تماس گرفتیم که وی در پاسخ به پرسش خبرنگار رزم آور گفت: این خبر صحت دارد. متاسفانه شرایط مالی فدراسیون و البته انجمن موی تای مساعد نیست. البته ما در حال رایزنی با وزارت ورزش هستیم که پس از بررسی های لازم، تصمیم لازم را در این خصوص اتخاذ خواهیم کرد. هرچند که شخصا با این موضوع مخالفم و بنابراین احتمال دارد ملی پوشان موی تای را اعزام نکنیم. چرا که در شان فدراسیون و وزارت ورزش نیست که ورزشکار و مربی به مسابقات جهانی اعزام شود.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.