www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۸ 1394/02/02

اطلاعیه کیک بوکسینگ واکو ایران در مورد گفتگوی اخیر مسعود درکه با رزم نیوز؛ اظهارات درکه را به شدت محکوم می کنیم

انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با انتشار اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد که صحبت های دارنده مدال نقره مسابقات کامبت گیمز برعلیه وزارت ورزش و جوانان و مسئولان سابق و فعلی فدراسیون ورزش های رزمی هیچ ارتباطی به این انجمن و مواضع مسئولان آن ندارد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، هفته گذشته ” مسعود درکه […]

انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با انتشار اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد که صحبت های دارنده مدال نقره مسابقات کامبت گیمز برعلیه وزارت ورزش و جوانان و مسئولان سابق و فعلی فدراسیون ورزش های رزمی هیچ ارتباطی به این انجمن و مواضع مسئولان آن ندارد.
به گزارش خبرنگار رزم نیوز، هفته گذشته ” مسعود درکه ” که در رقابت های کامبت گیمز سن پترزبورگ روسیه در سال 2013 موفق به کسب نشان نقره وزن 67- کیلوگرم شده بود، در گفتگویی با خبرنگار رزم نیوز از بی توجهی های وزارت ورزش و مسئولان سابق و کنونی فدراسیون ورزش های رزمی انتقاد کرد و گفت که از آنها به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کرده است. بعد از انتشار این مصاحبه، روابط عمومی انجمن کیک بوکسینگ واکو طی اطلاعیه ای اعلام کرد که صحبت های درکه مواضع انجمن واکو نیست. ضمن این که درکه از این پس هیچ گونه عضویت و یا همکاری با انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران نخواهد داشت.

متن اطلاعیه انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران به این شرح است:
” پس از اظهارات اخیر آقای مسعود درکه در سایت رزم نیوز، روابط عمومی انجمن کیک بوکسینگ واکو اعلام کرد که آقای مسعود درکه به دلیل عدم رعایت قوانین واکو ایران عزل شده اند و هیچ گونه عضویت و فعالیتی در واکو ایران ندارند. اظهارات ایشان علیه وزارت ورزش و مسئوولین محترم وزارت ورزش نه تنها هیچ ارتباطی با انجمن واکو ایران ندارد، بلکه به شدت آن را محکوم می نماییم. لازم به ذکر است که انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران در مورد آن بخش از اظهارات ایشان راجع به فدراسیون وزش های رزمی، رئیس سابق و سرپرست کنونی آن هیچ گونه نظری ندارد. “

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.