www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۱ 1401/04/04

استکی: کاش مدال دانیال با من کسب نمی‌شد!

سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: کاش مدال دانیال شه‌بخش با من کسب نمی‌شد.

به‌ گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران که در مراسم رونمایی از تندیس «ماسیس هامبارسومیان» حضور داشت، اظهار کرد: من سال پیش و در ارمنستان بود که او را شناختم. از معرفت و خاکی بودن او واقعاً کیف کردم.

او درباره تاثیر این نوع مراسمات بر آینده بوکس ایران نیز گفت: از این تجلیل فدراسیون و کمیته خوشحال هستم. جامعه بوکس درخواست تجلیل از او را داشته نه فقط من، بنده هم عضو کوچکی از این جامعه هستم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: خدا به نام ما یک افتخاری را ثبت کرده و خستگی ۹۰ ساله بوکس الان به بار نشست. متاسفانه نمی‌دانم چرا این مسئله به جای حمایت بیشتر باعث جاشیه شد و نمی‌دانم دلایل برخی انتقادات چیست. اصلاً می‌گویم کاش این اتفاق رخ نمی‌داد.

او گفت: امیدوارم اختلافات و حواشی حل بشود، چه با من یا هر کس دیگری بوکس موفق باشد و همینطور موفق پیش برود. هر زمان هم که نیاز باشد، با کمال میل می‌توانم پستم را با دستور فدراسیون واگذار کنم و مربی بعدی را تشویق کنم.

استکی درباره برنامه‌های تیم ملی نیز گفت: اردوهای‌ خود در خارج را تعطیل کرده‌ایم و از سه‌شنبه تمرینات‌ شروع می‌شود. در مسابقات بازی‌های اسلامی نیستیم و آیبا هم فعلا هیچ برنامه‌ای به ما نداده است. فعلا نمی‌دانیم چه باید بکنیم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.