www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۲ 1394/08/27

استکی: شرایط وینکوف برای ما هم مهیا شود، بهترین نتایج را می‌گیریم

مربی تیم ملی بوکس ایران می‌گوید اگر از او حمایت شود و بتواند با شرایط خوب کارش را پیش ببرد می‌تواند در مدت زمان اندک باقی مانده تا رقابت‌های کسب سهمیه المپیک 2016 تیم ملی را به شرایط ایده‌آلی برساند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علیرضا استکی که این روزها عهده‌دار مسولیت کادر […]

مربی تیم ملی بوکس ایران می‌گوید اگر از او حمایت شود و بتواند با شرایط خوب کارش را پیش ببرد می‌تواند در مدت زمان اندک باقی مانده تا رقابت‌های کسب سهمیه المپیک 2016 تیم ملی را به شرایط ایده‌آلی برساند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علیرضا استکی که این روزها عهده‌دار مسولیت کادر فنی تیم ملی بوکس ایران است، در گفت‌و‌گوی ‌بر لزوم حمایت بیشتر از مشتزنان ایران تاکید کرد و گفت: بوکسورهای تیم ملی در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برند و تلاش می‌کنم با بهترین شرایط آنها را به رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 ریو اعزام کنیم.

او ادامه داد: البته روح‌الله حسینی مدیر تیم‌های ملی نیز در کنار من حضور دارد و بر عملکرد ملی‌پوشان نظارت دارد. در حال حاضر 26 مشتزن در تمرینات حضور دارند. همچنین قرار است از میان 33 بوکسور دیگر 10 نفر انتخاب شوند تا این بوکسورها با 26 نفری که در اردو هستند، رقابت‌ کنند. در نهایت از میان 36 بوکسور، 10 نفر خط می‌خوردند و ما تمرینات خود را با این 26 بوکسور دنبال می‌کنیم.

مربی تیم ملی بوکس ایران با بیان اینکه تلاش می‌کند تا مشتزنان دائما در حال تمرین باشند، گفت: می‌خواهیم شرایطی را فراهم آوریم که بوکسورها دائما در حال تمرین باشند و شاهد چرخش در تمرینات تیم ملی باشیم. درهای تیم ملی بر روی هر مشتزنی که توانمند باشد باز است و می‌خواهیم با بهترین نفرات عازم رقابت‌های انتخابی المپیک شویم.

استکی افزود: من به هیچ عنوان نمی‌گویم همان حقوقی که برای ولادیمیر وینکوف داده شد به من بدهند. من حاضرم با جان و دل و بدون دریافت یک ریال کمک‌حال تیم ملی کشورم باشم تا در میادین مختلف افتخار آفرین باشد. فقط امیدوارم شرایطی که برای ولادیمیر مهیا شد برای من هم فراهم شود و مطمئن باشید بهترین نتایج را کسب خواهم کرد.

او با بیان اینکه ولادیمر وینکوف مربی خوبی برای بوکس ایران بود، گفت: در مدت زمانی که کنار ولادیمیر حضور داشتم از او چیزهای زیادی آموختم. البته او زمان کمی در اختیار داشت و مدت زمان کمی در ایران بود، با این حال تلاش کردم از دانش او استفاده کنم.

مربی تیم ملی بوکس ایران خاطر نشان کرد: مطمئن باشید در مدت زمان باقی مانده تا رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 با حضور یک کادر فنی ایرانی می‌توانیم به موفقیت برسیم. در حالت ایده‌آل من دوست دارم برای المپیک هر 10 سهمیه را بدست آوریم ولی در واقعیت اگر 2 سهمیه در رقابت‌های انتخابی چین و 2 سهمیه در رقابت‌های انتخابی آذربایجان بدست بیاوریم به نظرم عملکرد موفقیت آمیزی خواهد بود.

استکی با اشاره به وضعیت مالی فدراسیون بوکس، گفت: می‌دانم که فدراسیون بوکس از نظر مالی در فشار است ولی تقاضا دارم یک حقوق برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شود تا آنها با انگیزه بیشتر به فعالیت خود در تیم ملی ادامه دهند. حضور در یک مسابقه تدارکاتی، حضور در مسابقات جام فجر و حضور در یک اردوی دو هفته‌ای در کشور چین جزو درخواستهای من برای حضور موفق در رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 است.

او در پایان خاطر نشان کرد: مربیان ایرانی بیشتر برای ملی‌پوشان بوکس دلسوز هستند و قطعا در صورت حمایت می‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.